Анонс баскетбольних подій у Черкасах


2020-ий рік набирає обертів. Цього тижня для любителів баскетболу буде чимало якісних подій. На власному паркеті грають як "Черкаські Мавпи", так і "Черкаські Мавпи-2". Запам'ятовуйте дати!


Суперліга
16 січня, 19:00
"Черкаські Мавпи" - "Харківські Соколи"


Після яскравого матчу з "Миколаєвом" "Черкаські Мавпи" готують ще до двох протистоянь. Цього четверга підопічні Максима Міхельсона зустрічаються із "Харківськими Соколами". Попри статус аутсайдера, харків'яни не є хлопчиками для биття. У "Мавп" і "Соколів" є історія, адже саме з черкасцями харківські баскетболісти здобули першу перемогу в сезоні. Прийшов час забрати борг.

18 січня, 14:00
"Черкаські Мавпи" - "Дніпро"


Традиційно напружені та насичені матчі проводять між собою "Мавпи" та "Дніпро". Цього сезону "Дніпро" є одним із лідерів чемпіонату. До того ж, черкасці ще не змогли жодного разу переграти "дніпрян", хоча в обох матчах мали достойний вигляд. 

Вища ліга
17 січня 19:30
18 січня 11:00
"Черкаські Мавпи-2" - "Хімік-2"Дві зустрічі дублерів відбудуться цього вікенду. На "Черкаських Мавп-2" чекає один із лідерів групи Б чемпіонату, тому матчі очікуються непрості. Втім підопічні Володимира Чурсіна протягом сезону демонструють певний прогрес і хоча в активі команди лише дві перемоги, втім у більшості матчів черкаські дублери чинять гідний опір більш досвідченим командам. Обидва матчі відбудуться у ПС Будівельник.

ВЮБЛ-2008
Київ, 18-21 січня

"Черкаські Мавпи-08" вирушають до Києва, де зіграють черговий тур чемпіонату України. Підопічні Василя Івлєва зустрінуться із командами Києва та трьома колектива з Харкова.