Черкаські Мавпи-2 приймають Львівську Політехніку

Дублери "Черкаських Мавп" готуються до чергового туру Вищої ліги. 31 січня та першого лютого підопічні Володимира Чурсіна зіграють зі "Львівською Політехнікою".Дублери приймають черговий домашній тур Вищої ліги.

У попередньому турі підопічні Володимира Чурсіна у вкрай усіченому складі, без своїх лідерів зуміли гідно зіграти з лідером сезону, командою "Рівне". Зараз "Мавпи-2" повинні підійти до туру у бойовому складі. До того ж, черкасці приймають рівного по силі суперника.

"Львівська Політехніка", як і "Мавпи" є однію з наймолодших команд Вищої ліги. У першому колі у Львові суперники почергово виграли один в одного. Тепер у Черкасах "Мавпи" мають шанси вийти вперед у сезонній серії, вигравши два матчі. 

Володимир Чурсін, головний тренер "Черкаських Мавп-2":
"Минулий тур не грали обидва Мельники. Романовський підвернув ногу. Він мінімум на три тижні вибув. Бондаренко і Сергеєв не тренувалися із нами. Завтра одне тренування з ними проведемо. Можливо, нам у цьому турі допоможе Дмитро Скапінцев. "Львівську Політехніку" ми вивчили, непогана команда.
Незважаючи на велику кількість поразок, команда досить пристойна, грають у якісний баскетбол. Агресивний пресинг, зонний захсит. Не така проста команда, незважаючи на результат.
У нас теж були матчі, де могли перемогти, де втратили свої перемоги. Матчі будуть непростими. Неможна сказати, що це аутсайдер. Дуже багато матчів програли в одне-два очки. Очікуються серйозні матчі". 


Розклад матчів
31 січня. 18:00. "Черкаські Мавпи" - "Львівська Політехніка"
1 лютого. 12:00. "Черкаські Мавпи" - "Львівська Політехніка"

Приходьте на домашні матчі дублерів! "Мавпи-2" мають гарні шанси здобути перемоги.