Олександр Кобець повертається у «Черкаські Мавпи»!

    Вихованець «Черкаських Мавп» - Олександр Кобець повертається до основної команди!!! Атакуючий захисник може зіграти за свій рідний клуб уже сьогодні, під час виїзного матчу черкасців проти «Київ-Баскету». Востаннє Кобець одягав форму нашого клубу ще у жовтні 2018-го. Після цього 24-річний свінгмен перебрався у США, він отримав пропозицію від фарм-клубу Вашингтону Капітал Сіті Гоу-Гоу", за який провів кілька матчів у G лізі.

   Завадила повноцінно зачепитися за свій шанс у штатах Олександру травма коліна, яку Кобець отримав у листопаді 2018-го, яку він отримав у матчі національної збірної України проти Словенії.

   Нагадаємо,що за основну команду «Черкаських Мавп» Олександр Кобець почав виступати з сезону 2012-2013. За цей час Кобець встиг стати улюбленцем черкаської публіки та увійти в історію клубу, як найрезультативніший гравець. На сьогодні Саша здобув у Суперлізі за «Черкаські Мавпи» 1679 очок! Це абсолютний рекорд клубу! Кобець виграв з «Мавпами» золоті нагороди Суперліги Парі-Матч у сезоні 2017-2018.

    За час виступів у Черкасах Олександр виріс до гравця національної збірної України. А зі збірною 3х3 став бронзовим призером чемпіонату Європи, за що отримав звання майстра спорту міжнародного класу.

 

Відновившись після травми, Олександр Кобець уже провів серію тренувань з «Черкаськими Мавпими», а у найближчих офіційних іграх атакуючий захисник може повернутися офіційно в українську Суперлігу.