Михайлюк: Зупинити чемпіонат в Україні було важким, але правильним рішенням

   Зірковий вихованець «Черкаських Мавп» - Святослав Михайлюк, як і увесь «Детройт», наразі знаходиться на карантині. Днями одноклубник Святослава - Крістіан Вуд здав позитивний тест на коронавірус. Ми поспілкувалися зі Святославом, як проходить карантин і що говорять в НБА про зупинку чемпіонату.  Зараз деякі команди перебувають на карантині і Детройт одна з них. Я, як і інші гравці, проводимо час вдома і дотримуємося всіх необхідних заходів, щоб не заразитися коронавірусом
, говорить Святослав.  Нині, коли чемпіонат НБА призупинено, всі ми чекаємо на рішення комісара Адама Сільвера. Між собою гравці особливо не розмовляють на цю тему, тому що ми слухаємо, що скаже НБА , ми впевнені, що зараз робиться все, щоб не було паніки і чемпіонат відновився і ми почали грати.

Звичайно, я знаю, що Федерація баскетболу України ухвалила рішення достроково завершити чемпіонат. Переконаний, що це правильне рішення. На даному етапі вірус розповсюджується дуже швидко і потрібно зробити все можливе, щоб якось цьому запобігти. Немає нічого важливішого за життя людини!  Тому я, звичайно, підтримую президента ФБУ Михайла Бродського, який ініціював це складне рішення. Мені здається, що зараз Україна на 100 відсотків ще не готова ефективно боротися з цією складною проблемою. Краще зайвий раз в такому питанні перестрахуватися і врятувати людські життя.

Як відреагував Вуд на звістку про виявлення у нього коронавіруса, як відреагували партнери?

Вуд відреагував нормально, без паніки. Зараз почувається добре, так що ніхто не переймається. Цікаво, що ми всі попередньо підозрбвалили, що у нього є якийсь вірус, адже після завершення гри з «Ютою» він захворів і погано себе почував.

 У клубі усі на карантині. Гравці і працівники намагаються не контактувати з іншими людьми. І звичайно намагаємося підтримувати форму як можемо в цих умовах.

 Чи перевіряли тебе на коронавірус?

 Так. Але результатів поки немає. Чекаю можливо сьогодні. Ніхто ні від чого не застрахований!

 Ти слідкуєш за подіями в Україні?

 Більше за спортивними подіями. Я намагаюся постійно стежити не лише за першістю Суперліги але і за розвитком баскетболу в Україні загалом. Нещодавно читав про заслужену відзнаку Михайла Бродського – визнання його меценатом спортивного року на Черкащині. Це важлива складова і моєї кар’єри. На мій погляд, він заслуговував цього визнання і попередні 10 років, скільки вкладав у розвиток дитячого баскетболу. Його безкорисний внесок в розвиток перш за все дитячого баскетболу - це унікальне явище не тільки для Черкас але і для України. Я думаю, всі колишні і нинішні вихованці черкаського баскетболу, а також уся навколо баскетбольна спільнота надзвичайно високо цінують і дуже вдячні Бродському за те, що він дає дітям цей шанс.