Бачурін завершив сезон у США через коронавірус. Відео та інфо сезону вихованця Черкаських Мавп

 Цей сезон став доволі важливим в карєрі вихованця «Черкаських Мавп» - Дениса Бачуріна, однак завершився передчасно через пандемію коронавірусу. Днями нашому хлопцю виповнилося 20 років. У 2016-му вихованець баскетбольної школи «Черкаських Мавп» вирушив у США, де розпочав навчання у Wesley Christian High Schoo.

До цього, у складі «Черкаських Мавп-00» Денис був призером чемпіонату України серед юніорів та (у 2015-му) уже отримував виклик до збірної України U16, у складі якої відіграв чемпіонат Європи U16 у Софії.
Денис Бачурін під час виступу та навчання у школі "Черкаських Мавп"

Уже перебравшись у США, форвард ще двічі влітку приїздив у розташування збірної України. Так у 2016-му він зіграв на чемпіонат Європи U16 також у Болгарії, де у статусі одного з лідерів збірної (9.1 очко, 6.3 підбирання) зумів дістатися 1/4. А через рік зіграв за збірну України U18 на чемпіонаті Європи у Словаччині.

Цього року Бачурін вступив до коледжу Trinidad State де почав виступати у JUKO.

  • JUKO офіційний чемпіонат США серед коледжів. Гравці цього чемпіонату знаходяться під постійним наглядом скаутів команд NCAA, а кращі з них протягом двох років навчання можуть отримати запрошення в NCAA. 

"Перед сезоном у Дениса були пропозиції від NCAA2, - говорить батько Дениса - Павло, проте ми відхилили їх. Справа в тому, що бажання Дениса грати у першому NCAA, а потрапити з другого дивізіону до першого майже нереально. А от отримати запрошення в NCAA з JUKO цілком реально. Все залежить від того, як ти себе зарекомендуєш і яку роль у команді виконуєш. При цьому кількість років, які ти провів у JUKO зарахуються в навчання у NCAA».

 На сьогодні Денис виріс до 203 сантиметри і може зіграти відразу на кількох позиціях. Він продовжує розвивати свої сильні сторони, які зуміли розгледіти ще тренери у Черкасах, а це хороший кидок та бачення майданчику, що можна помітити у сезонних хайлайтах.

 

На жаль, сезон у JUKO був нещодавно повністю зупинений (напередодні плей-оф) через пандемію коронавірусу, а навчання у коледжі продовжується лише дистанційно. Команда Бачуріна посідала шостий рядок турнірної таблиці перед початком плей-оф. На сьогодні Денис знаходиться у США і за словами батька приїхати у рідні Черкаси, за оптимістичним сценарієм може лише у травні.

«Ситуація прикра. На жаль Денису не вдалося дограти сезон до кінця. Більше того, поки він не може повернутися в Україну через закрите авіасполучення. У нього є квитки на початок травня. Але нам просто доводиться чекати і сподіватися на краще, що він все-таки зможе вилетіти, скориставшись ними. Загалом сподіваємося на наступний сезон. У JUKO навчаються протягом двох років, тому у нас є ще рік», - говорить Павло Бачурін.