«Черкаські Мавпи» відкривають свої плейлисти. Частина 1

   Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті задавався питанням «Що саме слухають «Черкаські Мавпи» перед виходом на майданчик?» Цікаво ж, який трек грає у навушниках американського гравця на розігріві, чому у великій перерві ми чуємо саме того виконавця і, врешті, яка музика лунає вдома у капітана команди, і чи лунає взагалі.

   Гравці «Черкаських Мавп» розповіли про свої музичні вподобання, хоча для деяких з них було досить важно визначитись з конкретними виконавцями. Так, капітан команди Олександр Кольченко зазначив, що музику обирає під настрій. За кермом та у тренажерній залі він віддає перевагу більш динамічним, вибуховим трекам, в той час як на прогулянці чи відпочинку обирає щось спокійніше. Кеп зізнався, що сучасна поп-музика та жорсткий рок – однозначно не про нього.   Складно з вибором улюблених 5-7 треків було і для наших легіонерів. Джейлін Ейрінгтон
порекомендував прослухати всі роботи американського репера Nipsey Hussle, а особливу увагу звернути на перші два треки, зазначені у списку Ейрінгтона.

   Треклист Діона Райта отримав більший розголос, оскільки саме його могли почути глядачі «Будівельника» на останній домашній грі сезону 2019/20. «Заряджаюся, надихаюся та готовий до бою», - з посмішкою на обличчі прокоментував тоді Райт, почувши на майданчику пісні у виконанні репера Roddy Ricch та хіп-хоп виконавця Future.

   Незламним та непереможним залишився лиш музичний світ гарячого Сеада Хаджифейзовича. «Рідко слухаю музику, на тренуваннях та перед іграми віддаю перевагу тиші», - зосереджено відповів боснієць.

   А от молодий Олег Бондаренко підійшов до питання креативно та вирішив «пройтись по класиці» з піснями Шифутинського та Лепса. «Розумієте, більшість мого плейлиста не для публічного перегляду», - додав Олег. Жарти жартами, та серед збережених пісень молодого гравця аж два українські виконавці – гурти Скрябін та Бумбокс. Тому, питання з класикою залишається відкритим.

   На черзі – музика для обов’язкового прослуховування від Нікіти Руслова, Олександра Кобця, Володимира Конєва, а також дізнаємось, чому Сергій Попов не визнає тренування з гучною музикою, відповіді на ці питання у другій частині нашої рубрики.