«Черкаські Мавпи» підписали угоду з Черкаським обласним центром служби крові

До Всесвітнього дня донора крові, який відзначають 14 червня, директор баскетбольного клубу «Черкаські Мавпи» підписав тристоронню угоду з Черкаським обласним центром служби крові та компанією «Біофарма» про донорську співпрацю.

Угода полягає в тому, що гравці та співробітники клубу здаватимуть безкоштовно компоненти крові в центрі служби крові, натомість отримають необхідні препарати компанії «Біофарма», якщо у когось із них виникне така потреба.

Я був присутнім на підписанні такої ж угоди з нашим партнером – групою компаній «Венето», і тоді ж ми вирішили, що наступними стануть «Черкаські Мавпи», - розповідає Володимир Гриценко. – Нам дуже приємно долучитися до цієї соціальної ініціативи.

Того ж дня на знак початку співпраці директор баскетбольного клубу особисто здав плазму і запевнив: «Черкаські мавпи» вже незабаром теж стануть постійними донорами Черкаського обласного центру служби крові.

 Це дуже показово, що багато черкаських спортсменів долучилося до здачі  компонентів крові напередодні Всесвітнього дня донора. Спорт – це про здоров'я, донорство – це про здоров'я, яким діляться з іншими. Будемо раді бачити серед своїх донорів й інші спортивні клуби та команди, - зазначив керівник Черкаського обласного центру служби крові Ярослав Березань