Черкаські Мавпи проходять тестування на коронавірус

Баскетболісти, тренери та персонал "Черкаських Мавп" здали тести на коронавірус.

Незабаром "Мавпи" розпочнуть попередній тренувальний збір. Сьогодні клуб, згідно розпорядження МОЗ  пройшов процедуру тестування на Covid-19. ПЛР-тести на коронавірус здавали баскетболісти основної команди, тренери та персонал.


Тестування проходили гравці основи: Сергій Попов, Іван Ткаченко, Нікіта Руслов, Ігор Сергеєв, Дмитро Скапінцев, Антон Дзюба, Олег Бондаренко, Дмитро Нагорний. Володимир Конєв нещодавно пройшов тестування у Харкові, яке показало негативний результат. А боснійський форвард команди Сеад Хаджифейзович здав тест вчора і зараз перебуває на самоізоляції і очікує на результати.

Іван Ткаченко, форвард "Черкаських Мавп":
"Настрій чудовий, всі нарешті зібралися. Налаштування лише позитивне. Скоро починаємо тренуватися. Скучили за хлопцями. Дуже вже хочеться на майданчик. Я впевнений, що результат тесту буде негативним. Всі здорові і готові до роботи".

Антон Дзюба, форвард "Черкаських Мавп":
"Саме тестування - не дуже приємна процедура. Але розуміємо, що це зараз потрібно робити, аби почати повноцінно тренуватися. Атмосфера хороша, всі налаштовані на роботу. Хочеться вже повернутися на майданчик і тренуватися. Скучили за баскетболом".

Також процедуру тестування пройшло чимало гравців дубля та вихованців "Мавп", які будуть залучені до тренувального табору.

Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп":
"Тестування - це обов'язкова вимога Федерації баскетболу України та МОЗ. До початку зборів ми повинні пройти тестування. Наскільки я розумію, що під час сезону ми постійно будемо здавати тестування. 
У понеділок чекаємо на результати тестів. Також пройдемо медогляд. До першого тренування ми маємо знати результати. Стосовно зборів, то як і планувалося, повноцінні командні тренування розпочнемо з 25 серпня. До цього у нас будуть більш індивідуальні тренування, а також малими групами".