Робота в групах. Черкаські Мавпи почали тренуватися

"Черкаські Мавпи" розпочали перший попердній табір. З огляду на пандемію коронавірусу команда виконує всі протиепідеміологічні заходи. Спочатку баскетболісти пройшли ПЛР-тестування. А зараз вже "Мавпи" почали тренуватися у залі. Основна ж підготовка розпочнеться, як і планувалося, з 25 серпня.Тренерський штаб розподілив команду по групах. "Черкаські Мавпи" працюють двома командами по 8 та 10 осіб. На першому тренуванні займалися бігмени, після них долучилися до роботи захисники та форварди.

На зборі всі гравці, у яких є з "Мавпами" діючий контракт на наступний сезон (Конєв, Попов, Хаджифейзович, Ткаченко, Руслов, Скапінцев, Сергеєв, Бондаренко) а також чимало вихованців клубу приватної баскетбольної школи "Черкаських Мавп". Серез яких наймолодші - 15-річний Владислав Єфіменко, а також 16-річні Назар Холод, Владислав Семерич та Іван Токовенко.


Цей збір є більш втягуючим. Баскетболісти поступово набиратимуть форму. Команда награє та згадує спільні взаємодії на майданчику. Відпрацьовує різні ігрові варіанти. 
А незабаром "Мавпи" розпочнуть також і роботу над ОФП. А ближче до старту сезону більше приділятимуть увагу тактичним схемам.

Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп":

"Кожен день у нас різні групи. Зараз - це великі і маленькі, іноді ділимо на молодих та досвідчених гравців, міксуємо склади. Завдання цього тижня - втягнутися в робочий процес. Адже дуже велика перерва була без тренувань. Фактично півроку ми були без баскетболу та командних тренувань. У більш вигідній позиції були гравці, які працювали у збірних України. 
Стосовно форми - ніхто не приїхав в розібраному стані. Помітно, що хлопці займалися в індивідуальному плані". Володимир Конєв, гравець "Черкаських Мавп":
"Всі дуже раді повернутися до роботи. З 12 березня ми роз'їхалися і були без баскетболу. Це вперше в кар'єрі. Дуже скучив за робочим процесом, за перебуванням в команді, колективом. Відвикли від цього режиму. Хотіли його повернути.
Тренуємося в залі. Зараз мало часу на підготовку. Тому готуємося. Зараз поки карантин і всі
тести, займаємося в полегшеному режимі. Немає роботи в контакті, ми не тейпуємося, немає серйозного навантаження. Зарз більше індивідуальна робота і тренажерна зала".З 25 серпня "Черкаські Мавпи" розпочнуть повноцінний тренувальний збір і працюватимуть усією командою. Паралельно тренерський штаб займаєтсья селекційною роботою, підшукуючи гравців на позицію першого номера.

А вже на початку вересня "Черкаські Мавпи" проведуть перші контрольні матчів та візьмуть участь у товариських турнірах. Про це ми розповімо незабаром.