Підготовка у розпалі. Триває передсезонний збір Черкаських Мавп (фото)

«Черкаські Мавпи» продовжують підготовку до нового баскетбольного сезону. З 25 серпня підопічні Максима Міхельсона розпочали повноцінний тренувальний збір. Зараз команда працює у розширеному складі. Разом з «Мавпами» займаються найкращі молоді гравці України – Олександр Кобець, Павло Дзюба, а днями приєднався й гравець НБА Святослав Михайлюк.

Баскетболісти «Черкаських Мавп» вже тиждень працюють у повноцінному режимі. Через пандемію коронавірусу підготовка до сезону проходить в експрес-режимі, втім тренерський штаб ретельно розпланував роботу. Зараз баскетболісти встигають працювати як над ОФП, так і над ігровими моментами і взаємодіями.

Прибув до Черкас і новачок «Мавп» , Лакі Джонс. Днями американський баскетболіст прилетів до України, здав ПЛР-тест на коронавірус, який показав негативний результат. Незабаром Лакі пройде медогляд і розпочне повноцінну роботу з командою. Зараз баскетболіст вже відвідує тренування і знайомиться з гравцми.

Перші настанови від Лакі

«Мене добре зустріли у Черкасах. Команда мене прийняла з розпростертими обіймами. Подобається налаштування всіх на роботу, в команді гарна і дружня атмосфера. Не можу дочекатися повноцінних спільних тренувань із хлопцями», - зазначає Лакі Джонс.

Поки що без контакту працює Іван Ткаченко, який відновлюється від травми плеча. Втім легкі кидкові вправи вже виконує. Повноцінне повернення форварда очікується 1 листопада.Максим Міхельсон, головний тренер «Черкаських Мавп»:
«До цього ми працювали групами, було близько 20-ти осіб, більшість – молодь та гравці дубля. Втім я задоволений ставленням усіх до роботи. Цей тиждень працюємо вже з тейпами, з’явився певний контакт. Зрозуміло, на майданчику ще є певний сумбур, тому що хлопці півроку не грали організовано в баскетбол. Ще нема повного складу, ще проходить медогляд Лакі Джонс. На підході гравець на позицію першого номера.
Чудово, що до нас щороку приїздить Святослав Михайлюк. Він працює з повною самовіддачею і високим рівнем професіоналізму. Це дає мотивації іншим нашим баскетболістам. Окрім цього у вільний час він приходив на тренування до наших дітей. Святослав – наш вихованець, це його дім, він все пам’ятає, приїздить, підтримує нас в усьому».


Із Сеадом на тренуваннях завжди чудова атмосфера

Окрім Святослава Михайлюка разом з «Черкаськими Мавпами» працює інший вихованець приватної баскетбольної школи Михайла Бродського – Олександр Кобець.

Також на зборах і ще один перспективний український баскетболіст – Павло Дзюба, котрий восени поїде
в університет Арізона-Стейт (NCAA). До Черкас його привіз старший брат, гравець «Мавп» Антон Дзюба.

«Все літо тренувалися із братом. Після того як він приїхав до Черкас, то не запросив мене сюди, а змусив приїхати(сміється). Радий нарешті проводити командні тренування, це мені потрібно, щоб увійти в ритм. Набагато легше тренуватися, коли ти розумієш всі настанови на 100%, все, що говорить тренер, а не так, як було в Іспанії. Мені подобається в Черкасах. У вас тут вимальовується гарна команда», - ділиться враженнями від роботи Павло Дзюба.


На перегляді в команді знаходиться чимало молодих баскетболістів, котрі можуть потрапити до дубля «Черкаських Мавп» або до основної команди. Незабаром в клубі очікується підписання першого номера.

А вже за тиждень «Черкаські Мавпи» проведуть перші контрольні матчі. 4-6 вересня команда візьме участь у товариському турнірі у Кам’янському, де окрім «Мавп» візьмуть участь «Прометей», «Київ-Баскет» і «Запоріжжя».
Загалом же у рамках підготовки команда має зіграти 10 контрольних матчів.