Знову вдома. Святослав Михайлюк підтримує форму у Черкасах

Зірковий вихованець приватної баскетбольної школи Михайла Бродського, гравець "Детройт Пістонс" Святослав Михайлюк повернувся до Черкас. У непростий час пандемії наш баскетболіст знайшов можливість приїхати на Батьківщину.Традиційно у Черкасах Святослав з максимальною користю проводить час. Баскетболіст проводить індивідуальні тренування з головним тренером "Черкаських Мавп" Максимом Міхельсоном, також побачився з гравцями, разом з якими виступав у Суперлізі та в юнацькому баскетболі. 

Святослав Михайлюк, гравець "Детройт Пістонс":
"Дуже радий повернутися до Черкас, побачити сім'ю, друзів. Зустрітися із командою і хлопцями, з якими я ще грав і зростав, також побачити нових гравців.
Хотів приїхати ще раніше, в липні, але з огляду на непросту ситуацію з пандемією коронавірусу, вдалося вибратися лише зараз на два тижні. Якби не було цієї епідемії, я б тренувався з командою. Втім працюю індивідуально, готуюся до сезону.
Я зустрівся з юними вихованцями клубу. Приємно, що баскетбольна школа "Черкаських Мавп" розвивається. Дуже багато дітей, хлопців та дівчат різного віку. Я поспілкувався з дітьми, дав якісь поради. Помітно, що школа прогресує. Це дуже тішить".

Повне інтерв'ю зі Святославом Михайлюком незабаром очікуйте на нашому сайті.