Михайлюк взяв участь у відкритті сучасного баскетбольного майданчика і нагородив вихованців клубу

Святково і по-родинному! Зірковий вихованець приватної баскетбольної школи Михайла Бродського, гравець НБА Святослав Михайлюк разом із гравцями, тренерами "Черкаських Мавп" і партнерами клубу взяв учась у відкритті нового майданчика біля ЗОШ №18! 


Подібні родинні зустрічі проходять у Черкасах щороку. Наш найвідоміший вихованець не забуває про свій баскетбольний дім. Цьогоріч Святослав Михайлюк взяв участь у святковому дійстві - нагородив чемпіонів та призерів Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги, побував на відкритті баскетбольного майданчика біля школи №18. Новинку побудували партнери "Черкаських Мавп", спонсори та меценати баскетболу.
Захід пройшов з дотриманням протиепідеміологічних норм та соціальної дистанції.


Святослав Михайлюк, гравець "Детройт Пістонс":
"Приємно щороку приїздити до Черкас і бачити позитивні зміни. Росте баскетбольна школа, з'являється більше нових команд, приводять нових тренерів. Зараз відкрили новий баскетбольний майданчик. Це дуже важливо для дітей. Коли я навчався в школі у нас був майданчик, але не такого рівня. Цей майданчик має стати поштовхом для розвитку баскетболу, у дітей будуть кращі умови для занять. Це дасть результати".


Торік за кошти мецената та президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського була відремонтована спортивна зала школи № 18. Сума приватних інвестицій – 3 млн. грн. Там була замінена підлога, облаштовані баскетбольні конструкції, трибуни зроблені роздягальні та душові кімнати. Були створені і успішно функціонують два спортивні баскетбольні класи.


Зараз почесний президент "Черкаських Мавп" Олександр Згіблов, партнер клубу Олександр Радуцький, "Група Венето" та інші спонсори й партнери вирішили взятися за облаштування баскетбольного майданчика. На об'єкт було виділено понад 750 тисяч гривень. Із них лише 49 тисяч - це бюджетні кошти, решта - за рахунок меценатів і спонсорів цього проекту. 
Новий майданчик зможе приймати змагання місцевого рівня. Турніри з баскеболу та баскетболу 3х3. У планах облаштувати трибуни, а в майбутньому проводити навіть змагання всеукраїнського рівня."Це значна для мене подія, адже не перший рік опікуюся 18-ою школою. Торік ми відремонтували спортивну залу, де постили паркет із канадського клену, облаштували трибуни і шафи для дітей. Зараз утримуємо у цій школі два баскетбольних класи, які вже дають результати - маємо чемпіонів України. У нашому місті для всіх видів спорту не вистачає спортивної бази. Таких майданчиків у нас одиниці. Такі майданчики повинні бути в кожній школі. Це основа, без якої не може бути жодного виду спорту", - говорить Олександр Згіблов, почесний президент БК "Черкаські Мавпи".


Відкриття важливого спортивного об'єкта поєднали зі ще однією важливою подією - нагородженням переможців та призерів сезону Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. Святослав Михайлюк та гравець "Черкаських Мавп" Нікіта Руслов нагородили чемпіонів України - команди "Черкаські Мавпи-09" та "Венето-Черкаси-07", а також команду "Черкаські Мавпи-08-2" за третє місце у дивізіоні Б. Окрім медалей та кубків вихованці баскетбольної школи клубу отримали призи.


Тренують дітей - Максим Міхельсон, Василь Івлєв, Світлана Маляр та Наталія Євтушевська.


Коли вихованці нагороджують тренера

Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп":
"Чудово, що є спадковість поколінь. Що 12 років тому Святослав Михайлюк завоював першу медаль в юнацьких змаганнях, а сьогодні він нагороджує дітей сам. Він в якості гравця НБА, він є ідеалом для цих діток. Чудові емоції від цього.
Тіщить, що для наших дітей з'явився ще один якісний об'єкт для занять баскетболом. Це найкращий майданчик у Черкасах і, я думаю, що один із найкращих в Україні, тому що він відповідає всім стандартам. Якість на високому рівні."

  
На новому майданчику можуть займатися всі учні школи, а також діти з цього мікрорайону. Першими на майданчик вийшли головні герої дійства - діти. Чемпіони України, дівчата з "Венето-Черкаси-07" та юнаки з "Мавп-08" зійшлися у товариській грі.


Кіра Куроп'ятник, гравець "Венето-Черкаси-07"
"Дуже рада, що нас привітав Святослав Михайлюк. Ми встигли з ним навіть трохи поговорити, розповідали про наш сезон, він нас похвалив і сказав, що ми продовжували наполегливо працювати.
Майданчик подобається, покриття дуже хорошої якості. На ньому приємно грати".