Черкаські Мавпи вирушили до Кам'янського на турнір

"Черкаські Мавпи" незабаром відіграють перші матчі у рамках підготовки до нового сезону Суперліги Парі-Матч. Сьогодні наша команда вирушила до Кам'янського, де 4-6 вересня відбудеться Кубок Прометея, де зіграють чотири команди Суперліги.


Підготовка "Черкаськи Мавп" до сезону 2020/21 у самому розпалі. Вже завтра команда зіграє перший матч після піврічної паузи. У Кам'янському підопічні Максима Міхельсона зіграють три матчі проти "Прометея", "Київ-Баскета" і "Запоріжжя". На турнір з основою поїхало чимало равців дублюючого складу, які матимуть шанс показати себе у грі. Перші матчі у складі команди відіграють і новачки - Антон Дзюба і Лакі Джонс.

Зараз "Мавпи" серйозно завантажені у фізичному плані, тому турнірних завдань у Кубку Прометея перед гравцями ніхто не ставить.

Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп":
"Завдань не ставимо ніяких. Зараз хлопці отримують значне фізичне навантаження. Дуже непрості тренування. Хлопці їдуть на турнір на фоні серйозної втоми. Їдемо без гравця задньої лінії, якого незабаром маємо підписати. У нас є визначена кандидатура легіонера, але на цей турнір ми не підписували нікого. Хочу подивитися на наших молодих гравців - Бондаренка, Руслова і Романовського, як вони себе проявлять в задній лінії. Ще взяв кількох хлопців з дубля. На турнірі ставимо свої завдання. Буде чітко обмежений час у кожного гравця. Їдемо, щоб чітко побачити ігровий малюнок, подивитися на якому ми зараз етапі. Отримати ігровий досвід, адже півроку хлопці були без офіційних ігор".

Розклад матчів:
4 вересня 2020 р.

16.00 БК "Київ-Баскет" - БК "Черкаські Мавпи" 
19.00 БК "Прометей" - БК "Запоріжжя" 

5 вересня 2020 р.
15.00 БК "Київ-Баскет" - БК "Запоріжжя" 
18.00 БК "Прометей" - БК "Черкаські Мавпи"

6 вересня 2020 р. 
11.00 БК "Черкаські Мавпи" - БК "Запоріжжя" 
14.00 БК "Прометей" - БК "Київ-Баскет"