Черкаські Мавпи поступилися Прометею на турнірі в Кам'янському

Сьогодні пройшов другий день Кубку Прометея. Черкаські Мавпи зустрічалися з господарями турніру БК “Прометей”. Наша команда нав'язала бій амбітному суперникові, втім зазнала поразки в овертаймі - 83:93.Гра “Мавп” проти “Прометея” закінчувала другий ігровий день турніру. Матч розпочали Бондаренко, Скапінцев, Дзюба, Конєв та Руслов. Перший період видався, досить, напруженим. Спочатку “Прометей” мав велику перевагу в рахунку, але під кінець періоду “Мавпи” швидко наздогнали суперника та зрівняли рахунок - 17:17. У другій чверті варто відзначити неймовірну гру черкащан у захисті. “Прометей” за другу чверть не забив жодного дальнього кидка. А злагоджена гра у нападі привела команду до перемоги у другому періоді та подарувала декілька видовищних швидких атак та слем-данків. Тож, на велику перерву “Мавпи” пішли з суттєвою перевагою у 12 очок. Рахунок по завершенню першої половини гри склав - 31:43. Найрезультативнішим гравцем у складі “Черкаських Мавп”, у першій половині, став капітан команди - Володимир Конєв (9 очок).Друга половина гри почалася швидкими атаками “Прометея”, що призвело до зменшення відриву в очках. Але після тайм-ауту, який взяв Максим Міхельсон, захист черкащан став набагато кращим. Активний пресинг нашої команди дозволив зберегти перевагу у 12 очок. Таким чином, “Черкаські Мавпи” по завершенню третьої чверті лідирували з рахунком 46:58. Остання чверть зустрічі виявилась дуже напруженою. Розпочалась вона аналогічно до третьої - багато швидких проривів та перехоплень господарів. На цей раз черкащани не змогли дати опір і рахунок зрівнявся. За чотири хвилини до кінця Сергій Попов отримав прикру травму. Після чого БК “Прометей” почав вириватись уперед. Але на останніх хвилинах гри “Черкаські Мавпи” не здались і змогли перевести гру у овертайм!!!На жаль, але додаткових п‘яти хвилин не вистачило для перемоги “Черкаських Мавп”. БК “Прометей” отримує надважку перемогу на своєму домашньому майданчику. Фінальний рахунок - 93:83.

БК "Прометей": Рiд (16), Лукашов, капiтан (26 + 7 передач), Маєрс (18 + 9 пiдбирань), Петров (16 + 10 пiдбирань + 4 передачi), Белiков* (9), Сидоров (2), Приймак (2), Антипов (2), Луценко (2).

БК "Черкаськi Мавпи": Попов (6 + 4 передачi), Конєв, капiтан (22 + 6 пiдбирань), Дзюба (2), Скапiнцев (8), Бондаренко (6 + 4 передачi), Романовський (2), Руслов (3), Хаджифейзович (16), Лi Джонс (12 + 4 передачi), Сергєєв (6).
Нагадаємо, що наступна гра відбудеться 6 вересня у м. Кам'янське. О 11:00 "Черкаські Мавпи" зіграють останню гру проти БК "Запоріжжя".