Ткаченко і Мельник відкрили баскетбольний майданчик у Лисянці

Розширення баскетбольної географії: новий спортивний майданчик з’явився у Лисянці. На відкриття споруди завітали й гравці «Черкаських Мавп» - Іван Ткаченко й Владислав Мельник.Одним спортивним об’єктом більше. На Черкащині з’явився новий мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту. Оновлення отрримав Лисянський професійний аграрний ліцей. Площа майданичка – 42х22 метра. Загальна вартість проєкту 1499, 994 тисячі гривень з місцевого та державного бюджетів.

На відкриття завітав начальник управління у справах, сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, а також гравці «Черкаських Мавп» Іван Ткаченко та Владислав Мельник. Вихованці баскетбольної школи клубу та гравці основної команди провели для ліцеїстів баскетбольний майстер-клас.

Іван Ткаченко, гравець «Черкаських Мавп»:
«Приємно, що спортивну інфраструктуру відбудовують не лише в Черкасах, а в районах області. Радий, що діти в Лисянці зможуть займатися баскетболом. Вони отримали якісний майданчик, на якому грати – в задоволення. Можливо це дасть поштовх до розвитку баскетболу в цьому районі. Чим більше дітей займатиметься баскетболом і, загалом спортом, тим краще».

Відзначимо, що нещодавно у Черкасах зусиллями спонсорів та партнерів «Черкаських Мавп» було відкрито сучасний баскетбольний майданчик у школі №18. На об'єкт було виділено понад 750 тисяч гривень. На відкриття якого завітав і Святослав Михайлюк.