Черкаські Мавпи стартували на турнірі в Миколаєві

"Черкаські Мавпи" провели перший матч у рамках передсезонного турніру в Миколаєві. У дебютній грі підопічні Максима Міхельсона зустрічалися з "Хіміком" і поступилися з рахунком 79:84.

"Мавпи" та "Хімік" вкотре провели безкомпромісний поєдинок. Зі старту зустрічі кожна з команд не відпусказала суперника в рахунку. Рівну першу чверть завершив Лакі Джонс, який обігравши Віталія Зотова поцілив дальній кидок і скоротив відставання "Мавп" до мінімуму - 18:19. У другому періоді черкасці завдяки точним вдалим діям від Конєва та Сергеєва вийшли вперед. Третій період черкащани також відіграли на високому рівні та змогли втримати свою перевагу - 62:65.

Завершувалась гра з неабиякою інтригою. В останній чверті темп гри виріс в обох команд. Протягом десяти хвилин рахунок на табло змінювався, майже, однаково. Але на останніх хвилинах супернику, все ж таки, вдалось отримати перевагу та перемогти в цій зустрічі. Товариську гру було завершено з рахунком 83:79 на користь БК "Хімік".

Відзначимо, що в цьому матчі за "Мавп" дебютував американець Кемерон Джонс. Наш захисник відзначився 8-ма очками. А найрезультативнішим у команді став Лакі Джонс - 19 балів.

"Черкаські Мавпи" - "Хімік" - 79:84
Мавпи: Лакі Джонс (19), Попов (12), Кобець (11), Конєв (11), Кемерон Джонс (9), Скіра (8), Сергеєв (6), Товкач (3), Дзюба (2), Олег Бондаренко (2), Руслов.
Головний тренер: Максим Міхельсон

Хімік: Войналович (21), Нельсон (19), Зотов (14), Салліван (13), Міроненко (8), Марченко (5), Ковляр (3), Рябчук, Козак, Клевзуник.
Головний тренер: Віталій Степановський

Завтра "Черкаські Мавпи" зіграють другий матч турніру. О 17:00 команда зіграє з господарем турніру, МБК "Миколаїв".