Черкаські Мавпи відновили тренувальний процес

"Черкаські Мавпи" вийшли із самоізоляції. Днями баскетболісти провели повторний ПЛР-тест на коронавірус. У всіх гравців він показав негативний результат.Нагадаємо, що 23 вересня у тест двох гравців показав позитивний результат. 24 вересня команда була вдруге протестована і пішла на самоізоляцію. Другий тест показав позитивний результат в іще двох баскетболістів.

28 вересня "Мавпи" отримали результати третього ПЛР-тесту, який здали цими вихідними. У всіх баскетболістів вірусу COVID-19 не виявлено. Команда повернулася до тренувань. Відсутні лише четверо гравців, у котрих раніше був виявлений вірус. Баскетболісти знаходяться на самоізоляції. Хвороба протікає в легкій формі.

Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп":
"Стан команди, м’яко кажучи, не радує. Досада і сум, що вся робота, яку робили у передсезонці, те, що планували - практично все це пішло в смітник. Гравці зараз не в ігровому ритмі, це позначається на всьому - на нашому малюнку гри, на нашому взаєморозумінні та, в першу чергу, функціональному стані. Як завжди був покроковий план підготовки команди до сезону. Зараз він був перерваний і потрібно все починати с початку. Однак треба робити все поступово, щоб зі збільшенням навантаження гравці не травмувалися. При цьому необхідно за тиждень привести команду хоч до якоїсь ігрової форми. На жаль, зараз ми маємо гравців, котрі на самоізоляції. По прогнозах їхній карантин не завершиться до початку чемпіонату або лиш за день до виїзду на перший тур. Ми на це ніяк не можемо повпливати і будемо викручуватися із цієї ситуації, як зможемо. Але треба шукати позитив. Тепер з’являється шанс у молодих гравців. Сподіваюсь, що вони ним скористаються. Цей сезон, як і вся ситуація у світі, не буде простим ні для кого. З цим треба змиритися і прийняти як невід’ємну частину сьогоднішніх реалій. Ми вже не перша команда в цьому сезоні, яка потрапила в таку ситуацію і, на жаль, думаю, що не остання. 

Згідно з новим протоколом ФБУ гравці з COVID-19 через сім днів пройдуть ще одне тестування. Якщо тести будуть негативними - вони повернуться до роботи.


На першому тренуванні команди стався сумний епізод. В ігровому моменті травму кисті отримав Кемерон Джонс. Діагноз - перелом п'ясної кістки. Баскетболістові провели операцію. Він вибув на два місяці.

"У Кемерона травма кисті. Він її отримав на рівному місці, в простому ігровому епізоді. На тренуваннях щодня сотні таких епізодів. Працювали 3х3 і він, захищаючись, влучив пальцем у плече партнеру. Простий ігровий епізод із непростими наслідками. Дуже шкода, адже ми втратили його на 8 тижнів", - зазначив Максим Міхельсон.

Нагадаємо, що "Черкаські Мавпи" стартують у новому сезоні 8-го жовтня виїзним матчем проти "Харківських Соколів".