УВАГА! Матчі Черкаських Мавп пройдуть без уболівальників

Сумна новина. Зустріч "Черкаських Мавп" зі своїми глядачами відкладається. Погіршення епідеміологічної ситуації в країні не дозволяє проводити матчі за присутності уболівальників.Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України всі спортивні заходи в Україні будуть проходити без глядачів. Все - через погіршення епідеміологічної ситуації в країні. Таким чином, домашні матчі "Черкаських Мавп" проходитимуть без уболівальників.

Важливо! Ті, хто придбав квитки на матчі зможуть повернути кошти:

- хто купував онлайн - кошти повернуться на картку, з якої була зроблена оплата, протягом 3-5 робочих днів (за мінусом комісіії) ;

- хто купував на касі - кошти можна повернути на касі Будинку Торгівлі.

Всі ви зможете побачити матчі і підтримати "Черкаських Мавп" онлайн! Ігри будуть доступні в режимі LIVE на нашому сайті, в YouTube та Facebook. Обирайте найзручнішу плафторму для себе і гайда вболівати!

Незабаром ми підготуємо для вас чимало онлайн активностей. Залишаємося разом, попри відстань! Хлопці відчувають вашу підтримку і прагнуть зіграти якнайкраще!

Сподіваємося, що нові карантинні норми з нами ненадовго і скоро у вас з'явиться можливість наживо побачити матчі нашої команди.

Розклад найближчих матчів:
16 жовтня. 18:30. "Черкаські Мавпи" - "Київ-Баскет"
18 жовтня. 14:00. "Черкаські Мавпи" - "Тернопіль"