Черкаські Мавпи поступились Київ-Баскету у першому домашньому матчі


"Черкаські Мавпи" поступаються у першому домашньому матчі сезону. Вкрай обмежений склад черкаського клубу чинив гідний опір міцному суперникові, але на весь матч цього не вистачило. У підсумку, 67:102 поразка.

Сьогодні "Мавпи" не могли розраховувати на більшу частину основного складу. У заявці були відсутні - Конєв, Руслов, Ткаченко, Попов, Кемерон Джонс та Сеад Хаджифейзович. Ткаченко і Лакі Джонс хоч і потрапили до складу, втім через травми не зіграли. Тому Максим Міхелльсон міг сподіватися лише на цю стартову п'ятірку - Кобець, Скапінцев, Дзюба, Бондаренко, Товкач та ще кількох резервістів. Решта - геть молоді вихованці.Попри це, "Мавпи" приголомшили фаворита своєю грою у першій половині. У стартовій чверті Олександр Кобець влучав кидки на будь-який смак і здобув 12 очок. Йому допомагали Скапінцев і Товкач як результат "Мавпи" виграли першу чверть з рахунком 31:27. У другій чверті Мавпи продовжили гнути свою лінію. І зуміли втримати рівний рахунок – 44:44.

Однак на другу половину черкасців не вистачило. Втома основних баскетболістів далася взнаки. Київ-Баскет рівномірно розподілив свої сили на весь матч, а в четвертій чверті здійснив вражаючий ривок – 10:33. Дістати таку різницю не було шансів.

Розуміючи це, Максим Міхельсон ще в середині чверті посадив своїх лідерів і дав пограти зовсім молодим вихованцям клубу. Так, абсолютними дебютантами сьогодні стали 15-річний Владислав Єфіменко і 16-річний Владислав Семерич.  Київ-Баскет довів гру до логічної перемоги з рахунком 67:102.

Найкращим у Мавп став Олександр Кобець, який здобув 18 очок. У гостей 18 очок набрав Брюс Мессі. 

Черкаські Мавпи – Київ-Баскет – 67:102 (31:27, 13:17, 10:33, 13:25)
ЧМ: Бондаренко (7 + 6 підб + 4 передачі - 7 потерь), Кобець (18), Товкач (5 + 8 підб), Антон Дзюба (8 + 8 підб), Скапінцев (17 + 8 підб + 2 блок-шота) - старт ; Скіра (4 + 6 підб), Семерич (2), Нагорний (6 - 6 вт).
Статистика


Наступна гра "Черкаських Мавп" відбудеться 18 жовтня о 14:00 проти БК "Тернопіль".