Черкаські Мавпи вдома поступилися Тернополю

"Черкаські Мавпи" відіграли черговий матч Суперліги Паріматч. На власному паркеті "Мавпи" поступилися "Тернополю" з рахунком 60:98.

Після серії матчів в урізаному складі, цього разу "Мавпи" мали значно більше основних гравців. Нарешті на майданчик повернулися Лакі Джонс, Володимир Конєв та Сеад Хаджифейзович. Втім після своїх травм вони перебували не в оптимальній формі, тому сил забракло для командного результату.

"Мавпи" вже у першій чверті пропустили вражаючий ривок від гостей. Форвард "Тернополя" Аверейл Югба практично самотужки зробив відрив своєї команди у 16 очок, сам здобуваши 18.  Завершилась перша чверть не на користь черкащан з рахунком - 15:31.

Друга чверть у "Мавп" стала більш продуктивною. Черкасці зробили невеликий ривок і зменшили відставання "Тернополя". Та, всеж, перемогу у першій половині гри отримали отримали гості - 37:47

Після великої перерви черкасцям став докучати давній знайомий - Олександр Кольченко. Колишній капітан "Мавп" поцілив одразу три дальніх у кошик своєї колишньої команди і продовжив збільшувати перевагу "Тернополя". Як результат, вже у третьому періоді різниця між командами сягнула 17-ти балів - 52:69.

В останньому періоді гості лише нарощували перевагу. У "Мавп" же на майданчик знову повернулися молоді вихованці. Я підсумку гра завершилася з рахунком - 60:98.

Найрезультативнішим у "Мавп" став Лакі Джонс, котрий здобув 15 очок та зробив 7 підбирань.

"Черкаські Мавпи" – "Тернопіль" - 60:98(15:31, 22:16, 15:22, 8:29)
"Черкаські Мавпи": Бондаренко 10 очок + 4 підбирань + 1 передач, Кобець 4 очок + 3 підбирань + 1 передач, Дзюба 4 очок + 7 підбирань +2 передач, Скапінцев 9 очок + 8 підбирань + 1 передач, Хаджифейзович 9 очок + 5 підбирань + 1 передач, Джонс Мол 15 очок + 7 підбирань, Конєв 7 очок + 5 підбирань + 4 передач.
"Тернопіль": Боуі 4 очок + 3 підбирань + 2 передач, Югба 20 очок + 6 підбирань + 4 передач, Кальніченко 6 очок + 5 підбирань + 6 передач, Агафонов 6 очок + 1 підбирань + 1 передач, Кольченко 21 очок + 2 підбирань + 4 передач, Буренко 8 очок + 1 підбирань + 3 передач, Головчик 4 очок + 2 підбирань + 1 передач, Вард 14 очок + 5 підбирань + 2 передач
Статистика матчу

Наступна гра відбудеться 23 жовтня у Черкасах. О 18:30 "Мавпи" прийматимуть "Запоріжжя".