Анонс баскетбольних подій тижня
Новий тиждень - новий тур Суперліги Паріматч. "Черкаські Мавпи" проведуть ще два матчі на виїзді. Цього разу підопічні Максима Міхельсона і Миколи Кірсанова гостюють на Півдні України. Пропонуємо до вашої уваги анонс цих матчів.
05.11.2020 (четвер) Суперліга Паріматч
19:00. "Одеса" - "Черкаські Мавпи"
Після провалу з "Будівельником", коли "Мавпи" не зуміли здобути першу перемогу, команда їде до "Одеси". Саме цей матч тепер варто розглядати як головне сподівання на першу перемогу в сезоні. Одесити йдуть з показником 2-5 і посідають 6-те місце в турнірній таблиці. Команда Олега Юшкіна на старті чемпіонату не вирізняється стабільністю. Нещодавно клуб залишили двоє запальних легіонерів, втім до команди повернувся Клим Артамонов.
В останніх матчах підопічні Олега Юшкіна дещо додають у грі. Команда переграла "Будівельник" і "Харківських Соколів" і поступилася "Дніпру".
07.11.2020 (субота)
14:00 "Хімік" - "Черкаські Мавпи"
Далі черкасці зіграють у "Хіміку". Южненський клуб вражаюче розпочав сезон. Команда Віталія Степановського здобула Кубок України, мала досить цілісний вигляд. Втім у Суперлізі Паріматч у "Хіміка" все йде не найкращим чином. Нині у команди показник 2-5 і 7-ме місце у турнірній таблиці. В останніх турах колектив спіткала така ж проблема, як і "Мавп". Зараз южненці грають дуже вузькою ротацією. Яка ситуація буде до матчу в суботу - не зрозуміло. Протягом тижня команди здадуть тести на коронавірус. Сподіваємося, що до субтнього матчу обидва суперники підійдуть до гри у близьких до оптимальних складах.




















222.jpg)








