Черкаські Мавпи - Миколаїв. Напередодні гри

Анкета гри:
12 листопада, 19:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
"Черкаські Мавпи" - "Миколаїв"
Турнірне становище: 0-9 - 9-те місце; 1-6 - 10-те місце
Лідери: Кобець - 18.3 очка - Едж - 16.7 очка
Онлайн: ObozTV, YouTube,  "ВІККА" (13.11. 21:35)

Після серії виїзних матчів "Черкаські Мавпи" повертаються на власний паркет. У Черкасах підопічні Максима Міхельсона і Миколи Кірсанова зустрінуться з "Миколаєвом". Цей матч буде заключним для черкасців у першому колі Суперліги Паріматч.Виїзне турне черкаської команди не стало результативним. В останніх трьох матчах "Мавпи" грали під керівництвом Миколи Кірсанова, адже Максим Міхельсон заразився коронавірусом. Поки здобути першу перемогу не вдається, втім після вкрай невдалого матчу з "Будівельником" у грі команди є позитивна динаміка. Черкасці на рівних боролися і з "Одесою" (71:80), і з "Хіміком" (61:64).

"Миколаїв" - ще одна команда, яка постраждала від коронавірусу чи не найбільше. Старт сезону для "корабелів" перенесли, була тренерська відставка ще до початку чемпіонату. Потім з'явилися зміни у складі і поступово команда почала вибиратися, але поки вдалося здобути лише одну перемогу над обезковленим "Будівельником" (74:68). Зараз коронавірусом заразивсяголовний тренер "Миколаєва" Валентин Берестнєв. Відповідно без свого керманичам миколаїцям у Черкасах буде непросто.

Наприкінці жовтня "корабели" підсилили передню лінію американцем Нейтаном Едріеном, а тиждень тому клуб підписав досвідченого захисника Іларіона Бономма. Зараз лідером "Миколаєва" є свінгмен Дарнел Едж, котрий у середньому за гру здобуває 16.7 очка. Цікаво буде поспостерігати за дуеллю Еджа і одного з кращих скорерів чемпіонату Олександра Кобця (18.3 очка в середньому).


Також очікується інтригуюче протистояння передніх ліній команд. Молоді черкаські центрові Скапінцев (10.3+7 підб) і Сергеєв (3.2+3 підб) проти досвідчених Кушнірова (11.9+6.4), Адедирана (8.4+3.6 підб) і Едріена (16.3+7.3 підб).

Очікуваннями від матчу поділилися захисник "Черкаських Мавп" Сергій Попов і тренер Микола Кірсанов: