Є перша перемога!!! Черкаські Мавпи в яскравому матчі здолали Миколаїв!

"Черкаські Мавпи" сьогодні, нарешті, здобули першу перемогу! В останньому матчі першого кола Суперліги
Паріматч наша команда з рахунком 85:81 здолала "Миколаїв"!

Сьогодні на грі вже був присутній головний тренер черкасців — Максим Міхельсон. А от Миколаїв сьогодні грав без свого головного тренера, який, на жаль, захворів на коронавірус. У черкасців у старті вийшли Скапінцев, Ткаченко, Попов, Кобець та Конєв. Вже на початку гри "Мавпи" продемонструвлаи максимальне бажання і одразу вийшли вперед і почали відриватися в рахунку, вигрравши чверть з рахунком 21:13.

Упродовж другої чверті, "Мавпи" не давали підступитися "Миколаєву". Перевага у більш ніж 10 очок трималась, майже, всю чверть. Кращими гравцем у першій половині стали Іван Ткаченко, який набрав 14 очок та 4 блокшоти та Дмитро Скапінцев з дабл-даблом (14 очок та 10 підбирань). Після закінчення першої половини рахунок склав 40:30, на користь черкащан.

У другій половині гри, Іван Ткаченко влаштував справжню феєрію. Черкаський форд у матчі здобув 31 очко і встановив рекорд кар'єри! Загалом же "Мавпи" почали все більше відриватися в рахунку, вигрравши чверть - 67:53.

Однак у заключній чверті гості ледь не приголомшили "Мавп". "Корабели" зусиллями Еджа і Конате почали поступово зближатися в рахунку і не дали черкасцям комфортно виграти. В останні хвилини гості наблизилися на відстань одного очка! Однак кінцівку "Мавпи" не відпустили. Ключовий триочковий поцілив Іван Ткаченко і дав черкасцям лідерство в 4 очки. Відповісти на це у "Миколаєва" не знайшлося аргументів. У підсумку - 85:81, "Черкаські Мавпи" здобувають першу перемогу в сезоні!

"Черкаські Мавпи" - "Миколаїв" - 85:81 (21:13, 19:17, 27:23, 18:28)

Мавпи: Попов (2 + 4 підбирання + 4 передачі), Кобець (3), Ткаченко (31 + 5 підбирань + 4 блок-шота), Конєв (23 + 4 перехоплення), Скапінцев (20 + 12 підбирань + 4 блок-шота) — старт; Сергєєв (2 + 5 передачі), Дзюба (4 + 4 підбирання + 5 передач), Товкач.
Головний тренер: Максим Міхельсон

Миколаїв: Боном (5), Эдж (24 + 4 підбирання + 3 перехоплення), Омоера (11 + 7 підбирань + 9 передач), Конате (21 + 15 підбирань), Кушніров — старт; Дубоненко, Заплотинський (3 + 8 підбирань), Едріан (16 + 6 підбирань + 4 втрати), Адедіран (1).
Тренер: Денис Роздобудько

Детальна статистика.

Наступний матч Черкаські Мавпи проведуть 19 листопада, проти БК “Дніпро”. Початок гри - 19:00, місце проведення - м. Черкаси ПС "Будівельник". Вболіваємо онлайн!