Черкаські Мавпи-2 здобувають першу перемогу в чемпіонаті!

"Черкаські Мавпи-2" провели домашній тур Вищої ліги. На власному паркеті підопічні Георгія Ступенчука приймали одеську БІПу. Команди обмінялися перемогами.


У черговому турі Вищої ліги дублери "Черкаських Мавп" приймали одеську БІПу-СДЮСШОР. Одеський колектив - сплав молоді і досвіду. В команді грають як місцеві вихованці, так і відомі в Україні гравці, які мають досвід виступів у Суперлізі, серед них Тонченко, Ткаченко, Кадигроб та інші.

Дублери у цьому турі були суттєво підсилені гравцями основи - Олегом Бондаренком й Ігорем Сергеєвим. Водночас, були й кадрові втрати - травмований Дмитро Нагорний, й заражені коронавірусом Токовенко і Семерич. У першому матчі спареного туру підопічні Георгія Ступенчука нав'язали боротьбу досвідченому суперникові, однак гості за рахунок хорошого відсотку реалізації зуміли здобути перемогу.

У другому матчі була більш рівна боротьба. Хоча і цього разу черкасці пропустили стартовий ривок від одеситів. Однак у другій грі "Мавпи-2" вже зуміли оговтатися в певний момент і тримали рівну гру. Так, програвши стартову чверть з 10-очковим пасовим, черкасці виграли три наступні 10-хвилинки й зуміли довести гру до перемоги. 

Відзначимо найрезультативнішого гравця матчу Юрія Романовського. Вихованець "Мавп" відвантажив у кошик суперника 29 очок з чудовим відсотком (9-19 з гри, 6-12 триочкові). Олег Бондаренко був близьким до тріпл-даблу - 24+7 підбирань та 11 передач!

Впевнений тур провів Ігор Сергеєв. Центровий "Мавп" в обох матчах записав на свій рахунок по дабл-даблу - 19+11 та 17+15.

Перший матч
"Черкаські Мавпи-2" - БІПА - 85:119
ЧМ: Романовський - 25+3 підбирання; Сергеєв - 19+11 підбирань, 6 передач; Бондаренко - 17+6 підбирань, 7 передач; Мельник - 6+4 підбирання; Товкач - 2 - старт; Назаренко - 10+4 підбирання; Єфіменко - 4; Крутогуз - 2.

Другий матч
"Черкаські Мавпи-2" - БІПА - 98:90
ЧМ: Сергеєв - 17+15 підб, 3 пер; Романовський - 29; Бондаренко - 24+7 підб, 11 пер; Товкач - 12+4 підб, 4 пер; Мельник - 7+3 підб - старт; Назаренко - 7+5 підб; Холод - 2.
Детальна статистика


Георгій Ступенчук, головний тренер "Черкаських Мавп-2":
"Сьогодні значно краще зіграли в захисті, агресивно і надійно. Практично всі добре відпрацювали індивідуально в захисті, також і в командному. Ми випробовували різні системи захисту. Хочу відзначити Сергеєва, Романовського і Бондаренка. Олег зіграв практично без замін і допустив лише одну втрату. Сергеєв надійно зіграв у захситі. Романовський поцілив багато триочкових. Не зіпсувлаи картину Назаренко, Єфіменко і Холод. Можливо вони не здійснили багато результативних дій, але чітко відпрацювали у захисті. Головне - дисципліновано.
Завдання було - грати у швидкий баскетбол. Намагалися бігти, але досвідчений суперник встигав у захисті. Ми добре на підбираннях відпрацювали і в захисті і нападі. Головне, що боролися. Це добре".


Наступні матчі "Черкаські Мавпи-2" відіграють 30-го листопада і першого грудня. Дублери на власному паркеті приймуть "Львівську Політехніку".