Мавпи пішли в бокс і ММА! Наші гравці провели особливе тренування з Grizzly MMA (ФОТО)

Не баскетболом єдиним. "Черкаські Мавпи" влаштували незвичне тренування. Наші баскетболісти вирішили спробувати себе у єдиноборствах. Гравці "Мавп" завітали на тренування до місцевого клубу Grizzly MMA Academy. З черкаськими баскетболістами працювали топові майстри боксу та змішаних єдиноборств.


"Черкаські Мавпи" вже давно мають дружні стосунки з Grizzly MMA. Рік тому наша команда запросила бійців до себе. Тоді боксери та борці випробували себе у баскетболі. "Мавпи" та "Грізлі" зіграли товариський матч. Зараз же баскетболісти провели повноцінне тренування з боксу та ММА. 


Сеад Хаджифейзович, гравець "Черкаських Мавп":
"Це було не перше моє тренування з боксу, проте завжди є куди рости. Гарно провели час з командою, відпрацювали декілька нових прийомів, які неодмінно стануть у нагоді під час баскетбольних протистоянь. Знаєте, багато гравців використовують саме бокс для своєї передсезонної підготовки. Це досить цікавий та складний вид спорту, в якому задіяне усе тіло. Вчишся рухатись швидше, точніше та впевненіше, прораховуючи наперед кожен свій крок. Дякуємо Grizzly MMA за насичене тренування, яке стало чудовим доповненням до нашої підготовки перед виїздом".

Тренування "Мавпам" провели майстри єдиноборств, а саме професійний боксер Дмитро Майдаков і тренер з ММА Олександр Зілінський. Баскетболісти "Мавп" відпрацьовували ази ударної техніки, боксували з тінню та працювали на грушах. Також гравці випробували себе і в боротьбі в партері, а на завершення влаштували спаринг. Словом - півтори години насичені тяжкою роботою.

"Познаймили хлопців із новими видами спорту, продемонстрували ази з боксу, навіть в ММА попрацювали. Подібну акцію ми вже проводили з "Черкаськими Мавпами". Тоді ми приходили до вас, грали у баскетбол. Зараз була наша черга. Всім все сподобалося, гравці отримали значну порцію нових знань", - говорить Дмитро Майдаков, професійний боксер.Американський захисник Кемерон Джонс вперше спробував себе у єдиноборствах.

"Я отримав неабияке задоволення від заняття з боксу, адже такий вид тренування кардинально відрізняється від того, що ми звикли робити на баскетболі. Чесно кажучи, я ніколи не займався ні боксом, ні MMA, тож було цікаво спробувати виконати якісь базові вправи. Дійсно класно в реальності відтворити ті MMA рухи, які до цього я бачив тільки на екрані. І в боксі, і в баскетболі важливою є робота ногами. Хочеш досягти успіху - впевнено працюй ногами, інакше - ніяк. Тож, влітку, у передсезонку, планую позайматись боксом вдома. Адже, окрім атлетичної складової, це ще і чудова можливість "випустити пар". Тому заряждені та вмотивовані, вирушаємо до Харкова. Щоправда, не знаю, чи буду я брати участь у найближчих іграх, рішення за тренерами. Але скажу, що моя вимушена 2-місячна перерва скінчилась, чому я дуже радий", - прокоментував Джонс.

А Олег Бондаренко вже має досвід ударної роботи. Молодий гравець "Мавп" у дитинстві займався єдиноборствами.

"Тренування пройшло на "відмінно", сподобалась робота у клітці MMA. Для мене бокс - не в новинку, в дитинстві я займався бойовими мистецтвами. Проте дитинство - то одне, а тут - усією командою, під керівництвом досвідчених спортсменів. Можна сказати, інший рівень. І гарний "струс" перед майбутніми іграми. Думаю, що однією з важливих складових боксу (як і баскетболу) - є характер, який загартовує вміння як тримати, так і наносити удар. Тому наше заняття стало якраз у нагоді перед початком боротьби за Кубок України. Атмосфера в команді відмінна, настрій чудовий, повертаємось у бойовий стан!", - зазначив Олег.


Сподіваємося, що така позитивна робота зарядила команду перед найближчими матчами. Нагадаємо, що другого та четвертого грудня "Черкаські Мавпи" зіграють у Кубку України проти "Політехніка". Дивіться трансляцію на нашому сайті та вболівайте онлайн!