Черкаські Мавпи на класі здолали Політехнік у першому матчі 1/8 Кубка України

"Черкаські Мавпи" стартували у Кубку України. У Харкові підопічні Максима Міхелсьона зіштовхнулися із непоганим супротивом з боку "Політехніка", але клас черкасців дався взнаки. "Мавпи" здобули перемогу з переконливою перевагою - 64:88.

"Черкаські Мавпи" зі старту матчу окреслили свої амбіції у матчі. Перші хвилини пройшли під знаком Антона Дзюби, форвард швидко набрав шість очок, допомагав йому у фарбі Дмитро Скапінцев. Так, "Мавпи" вже до середини чверті мали двозначну перевагу. Це дозволило Максиму Міхельсону використовувати широку ротацію. Дебютував за "Мавп" у сезоні і Діон Райт, котрий одразу набрав перші очки. Черкасці переконливо діяли на щитах, збираючи м'ячі як в захисті, так і нападі. "Мавпи" збільшували свою перевагу, однак Рафаїл Хрисостоміді своїм базером скоротив відставання до 9-ти балів - 18:27.

До середини другої чверті у "Мавп" зіграли всі баскетболісти із заявки. Нарешті дебютував за "Мавп" і Кемерон Джонс. Втім у другому періоді розбігтися і втекти в рахунку черкасцям не вдавалося. Гра стала менш результативною, господарі не давали "Мавпам" збільшувати відрив - 30:40.

У третій чверті ситуація на майданчику кардинально не змінилася. Харків'яни непогано рухали м'яч та відпрацьовували у захисті. За рахунок цього і трималися в рахунку. У "Мавп" же було багато помилок і втрат. Через це, різниця у матчі лишалася без змін. 

На початку четвертої чверті господарі паркету взагалі наблизилися на відстань шести очок - 55:61. Однак черкасці швидко повернули собі свою перевагу. У важливий момент кураж піймав Діон Райт, котрий добре відпрацював на обох боках майданчику і за рахунок індивідуальний дій набирав чимало очок. Харків'яни ж не витримали такого тиску й дістати вже не зуміли. У підсумку 64:88, "Мавпи" мають комфортну перевагу перед другою грою. 

 Ключовою стала і перевага "Черкаських Мавп" на підбираннях, гості практично удвічі переграли суперника на щитах - 28:50. Відзначаємо і повернення Діона Райта, котрий став найрезультативнішим гравцем матчу - 19 очок та 4 підбирання.

"Політехнік" - "Черкаські Мавпи" - 64:88 (18:27, 12:13, 19:19, 15:29)
ЧМ: Конєв - 16+7 підб, Скапінцев 14+9 підб, Дзюба - 8, Попов - 6+5 підб, 2 пер, 2 перех, Бондаренко 3+3 пер- старт; Райт - 19+4 підб; Джонс - 9+6 підб, Отверченко - 5, Хаджифейзович - 3, Сергеєв - 3+3 підб, Ткаченко - 2+9 підб, 2 пер.
Детальна статистикаМатч-відповідь відбудеться 4 грудня у Черкасах. Початок матчу о 18:30.