«Черкаські Мавпи-09» та «Черкаські Мавпи-11» відіграли чергові матчі ВЮБЛ

В період з 19 по 21 травня у місті Черкаси відбулися матчі ІІ туру другого етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ВЮБЛ) серед юнаків 2009 року народження. У змаганнях брали участь команди з Черкас та інших міст, зокрема «Збірна Черкаської обл.–ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-09» (тренер Василь Івлєв), «КДЮСШ-1» (м. Черкаси), «Академія БК Говерла» (м. Івано-Франківськ) та «СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.» (м. Одеса).Після закінчення змагань команди «Черкаські Мавпи-09» та «КДЮСШ-1» посіли третю та четверту сходинку відповідно в турнірній таблиці групи. Нажаль, жодна з черкаських команд не змогла пройти до плей-офф турніру.

Результати ігор:
Черкаські Мавпи-09 - КДЮСШ-1 - 66:45
Черкаські Мавпи-09 - Академія БК Говерла – 59:69
СДЮСШОР ім.. Літвака Б.Д. - Черкаські Мавпи-09 – 92:47


Турнірна таблиця:Також, у ці ж дні відбувалися матчі другого туру другого етапу ВЮБЛ серед юнаків 2011 року народження у місті Хмельницькому. Команда «Черкаські Мавпи-11» представляла Черкаси в цих змаганнях. Команда Володимира Мірошника продемонструвала свої навички та потенціал, хоча не змогла здобути перемогу у всіх трьох матчах. 

Результати ігор:
Прометей-11 (м.Слобожанське) - Черкаські Мавпи-11 – 67:48
ДЮСШ Фастів-11 - Черкаські Мавпи-11 – 38:64
СКЦ Плоскирів-11 (м. Хмельницький) - Черкаські Мавпи-11 – 45:42

Турнірна таблиця:


Попри те, що команди «Черкаські Мавпи» 2009 та 2011 років народження посіли третю сходинку турнірних таблиць в своїх вікових групах та завершили чемпіонат не вийшовши до плей-офф, змагання ВЮБЛ надають командам можливість набувати досвіду та вдосконалюватися у грі, а також змагатися з сильними командами з різних регіонів країни. Незважаючи на результати, черкаські команди продовжуватимуть працювати та розвиватися, щоб досягти нових спортивних досягнень у майбутньому.