Юні баскетболісти «Черкаських Мавп» продемонстрували свої навички на святковому заході
У Черкасах пройшов особливий захід, приурочений до новорічних свят, для дітей з груп набору баскетбольної школи «Черкаські Мавпи». Ця подія об’єднала юних спортсменів із різних шкіл міста, подарувавши їм незабутні емоції та можливість продемонструвати, чого вони навчилися з початку навчального року.
Юні баскетболісти були поділені на п’ять команд які очолили тренери груп, а тренер баскетбольної школи «Черкаських Мавп» Василь Івлєв провів для них серію цікавих естафет. Вправи на ведення м’яча, передачі та командну взаємодію не лише дали змогу дітям відчути азарт гри, а й продемонстрували їхній прогрес у навчанні.
Мати вихованця Валентина поділилася своїми враженнями:
«Це чудово, що діти мають можливість брати участь у таких заходах. Це не лише тренування, а й розвиток їхньої впевненості в собі та командного духу. У мого сина завжди горять очі, коли він бере участь у подібних змаганнях!»
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Учні також із захопленням відгукнулися про подію.
Іван, 9 років, розповів:
«Це так круто виходити на дорослий паркет і грати у баскетбол із друзями! Мені подобаються всі ці вправи, особливо коли треба швидко вести м’яч і передавати його. Це як справжня гра, і я відчуваю себе справжнім гравцем!»
Захід став важливим етапом для юних баскетболістів, адже дозволив їм продемонструвати свої навички, знайти нових друзів і отримати незабутній досвід командної гри. Аби зробити свято ще яскравішим, всі учасники отримали подарунки, що стало приємним завершенням насиченого баскетбольного дня.
Клуб «Черкаські Мавпи» продовжує не лише розвивати дитячий баскетбол у місті, але й дарувати своїм вихованцям святковий настрій та віру в себе. Юні спортсмени вже чекають на нові змагання та досягнення у майбутньому сезоні!