«Мавпи-98» поступаються на старті 5-го туру ВЮБЛ

Сьогодні гравці «Черкаських Мавп-98» розпочали свої виступи у 5-му турі ВЮБЛ, котрий проходить у Лубнах. 

У рамках 5-го туру підопічні Олега Татарова відіграють три матчі. Сьогодні черкаські баскетболісти розпочали свої виступи у 5-му турі. Першим суперником «Мавп-98» був южненський «Хімік-98». Вдало розпочати свої виступи в останньому турі черкаській команді не вдалося. У рівному матчі «Черкаські Мавпи-98» прогавили ривок і поступилися з рахунком 55 : 88.


Олег Татаров, тренер «Черкаських Мавп-98»:

«Протягом усього матчу гра була рівною. Загалом ми допустили багато втрат. Також я абсолютно не задоволений суддівством. Власне я з ним не погоджувався протягом гри, апелював до арбітрів, за що й отримав технічний фол. Гравці також не впоралися з емоціями, більше реагуючи на дії арбітрів, аніж на суперника. У підсумку, поступаючись наприкінці третьої чверті чотири пункти ми прогавили ривок суперника у четвертій 10-хвилинці і поступилися з рахунком 55 : 85».

У другому матчі команда Олега Татарова мала зустрічатися з «СДЮШОР-4», але миколаївська команда не приїхала на тур, тому «Черкаські Мавпи-98» автоматично перемогли.

Далі на «Мавп-98» чекає ще один матч. У поєдинку за 9-те місце чемпіонату черкаський колектив зіграє з одеською командою «СДЮШОР-2-98».