Святослав Михайлюк у таборі «Jordan Brand Classic 2013»!


Гравець дублю «Черкаських Мавп» Святослав Михайлюк розпочав свої виступи у найпрестижнішому баскетбольному таборі – «Jordan Brand Classic 2013».

Уже другий день вихованець клубу «Черкаські Мавпи» Святослав Михайлюк демонструє свої вміння на баскетбольному паркеті Барселони у таборі «Jordan Brand Classic 2013». Сорок кращих легіонерів Європи, серед яких і черкасець, тренуються у залі баскетбольного клубу «Барселона».

З першого дня на юних талантів чекали виснажливі тренування з техніки роботи з м’ячем, виконання вправах для роботи м’язів і витривалості. Працюють баскетболісти під пильним керівництвом кращих тренерів США. Своїх вражень черкаський баскетболіст не приховує. Зізнається: вражений як рівнем тренувань, так і організацією. Адже розмістили кращих легіонерів Європи у комфортабельних апартаментах одного із готелів Барселони. Організатори «Jordan Brand Classic 2013» попіклувалися як про якісні умови проживання баскетболістів, так і про спеціальний раціон харчування, від чого Святослав Михайлюк, як і всі інші легіонери, просто у захваті.

Загалом, табір «Jordan Brand Classic 2013» триватиме чотири дні, з 1-го по 4-те березня. Після закінчення табору, тренери визначать 10-ть кращих баскетболістів (MVP), які отримають запрошення до табору «Jordan Brand Classic 2013», який пройде з 10-го по 14-те квітня в Нью-Йорку.


Нагадаємо, нещодавно вихованця баскетбольної школи «Черкаських Мавп» Святослава Михайлюка запросили до одного з найпрестижніших баскетбольних таборів – «Jordan Brand Classic 2013». Програма табору різноманітна й включає тренувальні матчі 3х3, 5х5, різноманітні вправи на відточування навичок сили та координації. Свого часу у таборі «Jordan Brand Classic» брали участь такі відомі сьогодні баскетболісти: Енес Кантер, Йонас Валанчюнас та Нікола Міротіч.