"Черкаські Мавпи-96" поборються за бронзу ЄЮБЛ!

«Черкаські Мавпи-96» (Україна) -  BC Perkunas Vytrita (Литва) - 102-77 (26:21; 30:18; 23:20; 23:18;)

"Черкаські Мавпи-96" цілком реваншувалися за поразку від "Хімок", розгромивши литовську команду "Perkunas Vytrita" з рахунком 102 : 77.

Сьогодні баскетболісти "Черкаських Мавп-96" провели два матчі у рамках Суперфіналу ЄЮБЛ. Поступившись у напруженому півфіналі "Хімкам", наша команда вибула з боротьби за золото змагань, проте потрапила у "бронзову" сітку, де зустрілася з литовським колективом ВС «Perkunas Vytrita".

Литовські баскетболісти не зуміли зчинити гідного опору черкасцям. Підопічні Максима Міхельсона серйозно налаштувалися на цього суперника й вже в першій чверті почали доводити свій клас. Щоправда старт зустрічі знову був за гостями. Після кількох промахів від «Мавп» литовці провели свої атаки й повели з рахунком 0 : 4. Втім ця перевага була не тривалою. Нікіта Воєвода двома триочковими кидками поспіль вивів свою команду вперед. Загалом до кінця матчу снайпер «Черкаських Мавп-96» «настріляє» в кошик суперника 7 триочкових кидків, і в підсумку стане найрезультативнішим гравцем (25 очок, 3 передачі та 3 блокшоти).

Запал Воєводи підтримали партнери по команді. Справжню феєрію слем-данків влаштував Святослав Михайлюк. Протягом гри баскетболіст виконував кидки з гори на будь-який смак. Як наслідок на велику перерву команди пішли за рахунку 56 : 39.

Такий потужний виступ «Черкаських Мавп» у першій половині, перетворив гру в третій та четвертій чверті на формальність. Підопічні Максима Міхельсона продовжили «прорізати» захист суперника швидкими проривами та осмисленими комбінаціями. Як наслідок, ще в третій чверті на паркет вийшли найближчі резервісти команди. Втім гравці з лави запасних не лише не розгубилися на паркеті, а й зуміли збільшити перевагу команди. У підсумку «Черкаські Мавпи-96» здобули переконливу перемогу з рахунком 102 : 77. До слова, це перша гра, рахунок якої перевищив сотню.

Завтра о 12.30 «Черкаські Мавпи-96» відіграють матч за бронзу ЄЮБЛ,

Трансляцію бронзового матчу очікуйте о 12.30 на нашому сайті. А також о 15.30 на телеканалі «ВІККА».

Максим Міхельсон, головний тренер «Черкаських Мавп-96»:

«Perkunas Vytrita» – дуже хороша команда, яка обіграла сьогодні чемпіона Латвії. Нам же було складно перелаштуватися після прикрої поразки від «Хімок». Проте хлопці налаштувалися та продемонстрували хорошу гру. Хотів би подякувати вболівальниками, оскільки при такій чудовій підтримці дуже приємно грати. Завтра будемо грати за бронзу Євроліги. Тому запрошую вболівальників прийти на цей матч».

ЄЮБЛ
3 МАТЧ

ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-96
102:77
BC PERKUNAS VYTRITA (ЛИТВА)
18.05.2013
1-р                     2-р                     3-р                     4-р                     рахунок