Черкаські збірники діляться враженнями

Цього літа низка вихованців «Черкаських Мавп» не знають відпочинку. Ряд баскетболістів дубля «Черкаських Мавп» та «Черкаських Мавп-97» перебувають у таборах юніорської та кадетської збірних та готуються до чемпіонатів Європи. У перерві між товариськими турнірами ми задали нашим збірникам такі питання:

1. Які враження від товариських турнірів у складі юніорської збірної?
2.
Який мікроклімат в команді?
3. Як вважаєш, яке місце вам до снаги посісти на чемпіонаті Європи?

На запитання відповідають: Олександр Кобець, Максим Мірошніченко та Володимир Потапенко.


Володимир Потапенко, гравець кадетської збірної України, гравець «Черкаських Мавп-97»:

1. «Ми взяли участь в товариському турнірі, який був дуже цікавим. Протягом кількох днів ми провели матчі проти сильних збірних, таких як: Греція, Франція, Хорватія. Гра проти хорватів була дуже напруженою, в якій нам лише наприкінці трішки не вистачило для перемоги».

2. «Мікроклімат в команді дуже теплий. Всі гравці один одного підтримують та налаштовують на матчі. Це дуже допомагає і радує, що весь матч лава запасних підтримує основних гравців протягом гри».

3. «Я думаю, що в нас ще є час щоб потренуватись і зіграти ще кілька турнірів щоб набратися досвіду і дізнатися про інші збірні. Гадаю нам це дуже допоможе на чемпіонаті Європи. До того ж, оскільки чемпіонат проходитиме в Україні – на нас лежить подвійна відповідальність. Тому ми будемо залишати всі сили на майданчику щоб посісти якомога вище місце».


Олександр Кобець, гравець юніорської збірної України, гравець основи та дубля «Черкаських Мавп»:

1. «Наша збірна провела цим літом три хороших товариських турніри, в яких грали з сильними суперниками. Матчі з такими командами продемонстрували наші сильні сторони та помилки. Тепер лишається час і ми намагаємося виправити помилки на останньому зборі».

2. «Мікроклімат в команді нормальний, всі гравці між собою добре ладнають. З багатьма гравцями ми знайомі по попереднім зборам, з іншими по матчах у чемпіонаті серед дублерів та ВЮБЛ. Це полегшує взаємини в середині команди».

3. «На чемпіонаті Європи ми можемо посісти навіть найвище місця. Але для цього потрібно всім злагоджено грати та демонструвати якісну гру. Думаю, у нас це може вийти».


Максим Мірошніченко, гравець юніорської збірної України, гравець дубля «Черкаських Мавп»:

1. «Турніри перед чемпіонатом Європи дуже важливі, оскільки потрібно багато чого випробувати в матчах проти інших збірних. Налагодити зв’язок гравців і тренера, випробувати взаємодії, котрі відпрацьовували на тренуваннях».

2. «Мікроклімат в команді достатньо хороший. Всі хлопці дружні, з ними приємно тренуватися, тому що всі ціленаправлено готуються до чемпіонату Європи. У нас одна мета – тому вона нас об’єднує».

3. «Я вважаю, що нам потрібно на хорошому рівні провести весь чемпіонат і по можливості посісти якомога вище місце».

Нагадаємо, чемпіонат Європи U-18 відбудеться 18-28 липня у Литві. Група: УКРАЇНА, Туреччина, Хорватія, Англія.

Чемпіонат Європи U-16 відбудеться 8-18 серпня в Україні (Палац Спорту). Група: УКРАЇНА, Хорватія, Італія, Латвія