«Мавпи» складають нормативи!


Сьогодні баскетболісти «Черкаських Мавп-97» у стінах легкоатлетичного «Манежу» складали нормативи з фізичної підготовки.

Поки низка гравців 97-го року народження тренуються у таборі кадетської збірної України, всі інші баскетболісти «Черкаських Мавп-97» посилено готуються до нового сезону. З черкаські баскетболісти займаються за індивідуальними програмами. А сьогодні, у стінах легкоатлетичного «Манежу», гравці «Мавп-97» складали перше випробування – тести по фізичній підготовці.


З 9-ої ранку баскетболісти «Мавп-97» вже на ногах. Сьогодні вихованці черкаського баскетболу змінили традиційний паркет та кільця на легкоатлетичні доріжки. У стінах «Манежу» баскетболісти визначали свої показники. Під керівництвом тренера по фізичній підготовці клубу Сергія Загоруя гравці «Мавп-97» складали перші тести.


Сергій Загоруй, тренер по фізичній підготовці:

«Сьогоднішні тести визначать, наскільки наші гравці виросли у своїх показниках. Це будуть тести з витривалості та спеціальної витривалості, на висоту стрибка та швидкісно-силові тести. Провівши роботу, після кожного тренувального етапу ми проводитимемо тести, щоб дізнатися, наскільки баскетболісти додали».

У рамках першого тесту з фізичної підготовки тренер звертає головну увагу на витривалість баскетболістів. Нині гравці «Мавп» працюють на низькому пульсі та виконують великий обсяг роботи. Після наступних етапів роботи, коли витривалість хлопців збільшиться, більше враховуватимуть швидкість та силу.


Протягом кількох годин гравці «Черкаських Мавп-97» здавали кілька тестів, зокрема: біг на дистанцію 20 метрів, два забіги по 40 секунд, стрибки у висоту та тест «10-разова жабка» та двокілометровий крос.

У цьому сезоні Сергій Загоруй застосував нову методику тестів, яка, на думку тренера, буде більш інформативною та дієвою. Наступний тест на баскетболістів очікує через 3-4 тижні.