Наші кадети завершили виступи на міжнародному турнірі

Збірна України U16 повернулася із Сербії, де брала участь у Міжнародному товариському турнірі.


Це літо українські кадети проводять у насиченому режимі. Протягом кількох місяців збірна України готується до кадетського чемпіонату Європи, який пройде з 8-го по 18-те серпня в Україні. На провідних ролях у вітчизняній команді перебувають вихованці «Черкаських Мавп». Так, у таборі збірної працює п’ятеро гравців: Святослав Михайлюк, Ростислав Лунський, Ілля Антоненко, Володимир Потапенко та Іван Ткаченко.

Вчора наші кадети завершили свої виступи на останньому підготовчому до Євробаскету турнірі. Протягом кількох днів команда Віталія Усенка провела три поєдинки проти збірних Сербії, Греції та Німеччини.

У всіх трьох матчах українська збірна на рівних змагалась зі своїми суперниками, проте не змогла виграти. Беззаперечним лідером команди є гравець «Черкаських Мавп» Святослав Михайлюк. У матчі з господарями турніру, збірною Сербії, Святослав став кращим гравцем матчу, заробивши 23 очка, 8 перехоплень, 5 підбирань та 3 передачі. 8 очок та 4 підбирання зробив Ростислав Лунський.

Сербія U16 – Україна U16 72 : 64
Україна
U
16 – Греція U16  56:86
Німеччина
U
16 – Україна U16 72:64

Сьогодні українська збірна повернулася до України, де продовжить підготовку до чемпіонату.

Кадетський чемпіонат Європи пройде з 8-го по 18-те серпня у київському Палаці Спорту. Перший матч Україна проведе 8-го серпня о 21.30 проти Латвії. Другий – 9-ого серпня о 21.00 проти Хорватії, третій – 10-го серпня о 21.00 проти Італії.

Квитки на турнір ви можете придбати на сайті Федерації баскетболу України:

https://u16men.ticketforevent.com/uk/
?