«Черкаські Мавпи-02» - переможці всеукраїнського турніру!


   Наймолодша команда баскетбольної школи «Черкаських Мавп» стала переможцем Всеукраїнського турніру з баскетболу, присвяченого працівникам освіти.


Баскетбольна школа «Черкаських Мавп» знову вдало про себе заявила на всеукраїнській арені. Команда юнаків 2002-го року народження, «Черкаські Мавпи-02», стала переможцем престижного всеукраїнського турніру «Дніпровські хвилі», який днями завершився у Фастові. Окрім «Мавп-02» участь у змаганнях брали команди з Фастова, Києва та Білої Церкви. За підсумками змагань, переможцями турніру стали баскетболісти черкаської команди.

«Черкаські Мавпи-02» – наймолодша команда баскетбольної школи клубу, котра у цьому сезоні представлятиме честь міста та області у чемпіонаті ВЮБЛ. Під керівництвом Володимира Мірошника цей колектив працює більше року. 


Трохи  більше року тому у Черкасах відбувався відбір до команди цієї вікової групи, сьгодні хлопці вже дають результат

Володимир Мірошник, тренер «Черкаських Мавп-02»:

«У минулому сезоні ми розпочали роботу з цією командою. Я проводив відбір дітей, ходив по школах, спілкувався з вчителями фізкультури. Нині у нашому складі 18 гравців, продовжуємо працювати у звичному режимі. Проводимо шість тренувань на тиждень, готуємося до сезон. У цьому сезоні ми братимемо участь у чемпіонаті Всеукраїнській юнацькій лізі України. Завдання, як і у всіх команд нашої баскетбольної школи дуже амбітні - прагнемо виступити у цьому чемпіонаті якнайкраще»