«Черкаські Мавпи-00» відіграли домашній тур ВЮБЛ


У рамках другого туру ВЮБЛ, котрий проходив у Черкасах, баскетболісти «Черкаських Мавп-00» здобули дві перемоги та одного разу поступилися.


Сьогодні у СК «Фотоприлад» завершився другий тур чемпіонату ВЮБЛ-00. Команда Валентина Дячука у домашньому турі виступила досить непогано. У двох стартових матчах черкаські баскетболісти здобули дві впевнені перемоги, а в останньому поступилися дніпропетровському «СДЮШОРу-5».

У першому матчі «Мавпи-00» не залишили жодних шансів команді «СДЮШОР-5 (2)» (Дніпропетровськ», обігравши її з рахунком 67 : 18. Другий матч був одним із найважливіших у турі. У складній грі проти запорізького «СДЮШОРу-12» команда Валентина Дячука здобула перемогу – 43 : 34. А в останній грі «Мавпи-00» зустрілися з грандом юнацького баскетболу – командою «СДЮШОР-5» (Дніпропетровськ). Попри запеклу боротьбу, наші баскетболісти програли з рахунком 46 : 74.

Перший матч
«Черкаські Мавпи-00» – «СДЮШОР-5 (2)» (Дніпропетровськ) 67 : 18

«Черкаські Мавпи-00»: Сумський – 13 очок; Луговський – 8 очок; Чорновіл – 8 очок; Прошак – 6 очок;

Другий матч
«Черкаські Мавпи-00» – «СДЮШОР-12» (Запоріжжя) 43 : 34

«Черкаські Мавпи-00»: Романовський – 12 очок; Прошак – 5 очок; Сумський – 7 очок.

Третій матч
«Черкаські Мавпи-00» – «СДЮШОР-5» (Дніпропетровськ) 46 : 74

«Черкаські Мавпи-00»: Сумський – 11 очок; Чорновіл – 9 очок; Прошак – 8 очок.


Валентин Дячук, головний тренер «Черкаських Мавп-00»:

«Тур пройшов для нас досить непогано. Ми виграли два матчі, один програли. На сьогодні ми просто не можемо боротися за перемогу з командою Дніпропетровська. «СДЮШОР-5» – одна з найсильніших команд, це чемпіон України. Хотіли поборотися, однак не вдалося. Не зміг допомогти у цьому турі наш лідер Денис Бачурін. У нього травма, тому він близько 10-ти днів не буде тренуватися. Якби він сьогодні був з нами, рахунок був би іншим. Втім старт у чемпіонаті для нас цілком прийнятний. Ми здобули важливі перемоги й програли тим командам, які реально за нас сильніші».