Новини Юн.Баскет \ листопад 2013  ← Повернутися до списку

«Черкаськ Мавпи-99» перемагають на старті другого туру ВЮБЛ

29.11.2013

У перших двох матчах другого туру ВЮБЛ "Черкаські Мавпи-99" перемагають БК «Кривбас-ДЮСШ-5» (91 : 51) та БК «Хімік-99» (86 : 81).

У Кривому Розі розпочався другий тур чемпіонату ВЮБЛ для «Черкаських Мавп-99». У рамках туру підопічні Василя Івлєва зіграють з такими командами: «СДЮШОР-4» (Миколаїв), БК «Хімік-99» (Южне), «Кривбас-ДЮСШ-5» (Кривий Ріг), «СДЮШОР-2» (Одеса).

У першому матчі черкаська команда не залишила жодних шансів господарям турніру, «Кривбасу-ДЮСШ-5». «Мавпи-99» з перших хвилин заволоділи ініціативою й не відпустили її до кінця зустрічі. У підсумку «Черкаські Мавпи-99» перемогли з рахунком 91 : 51.

А вже в другому матчі наша команда зустрічалася з чинним чемпіоном України, командою «Хімік-99». Ця зустріч мала досить напружений характер. Гравці южненської команди вийшли вперед в рахунку, проте «Мавпи-99» не відпускали далеко свого суперника й поступово скорочували відставання. Як наслідок, перед четвертою чвертю рахунок був нічийним 60 : 60. У заключній 10-хвилинці гравці черкаської команди зібралися з силами та здобули заслужену перемогу з рахунком 86 : 81.

Василь Івлєв, головний тренер «Черкаських Мавп-99»:
«У першій грі ми легко перемогли, проте я очкував, що хлопці краще відіграють у захисті. У першому турі ми пропустили від цієї команди всього 25 очок, зараз же 51. Можливо дався взнаки тривалий переїзд, через що хлопці грали без належної концентрації. Так грати не можна. Сьогодні ж здобули перемогу над минулорічним та позаминулорічним чемпіоном, командою «Хімік». Ця перемога стала можливою завдяки якісним та зконцентрованим діям у захисті. Ми поступалися протягом усього матчу, проте перед останнім періодом зрівняли рахунок, в якому вже переломили хід матчу та перемогли. Добре в атаці відіграв наш лідер, Ярослав Войтович. Також перемога стала можливою завдяки хорошій грі в захисті від Олексія Поплавського та Єгора Александрова, котрі буквально «вимкнули» лідера «Хіміка», не даючи йому грати з м’ячем. Ця перемога повинна допомогти хлопцям, адже зараз вони почали вірити, що можуть вигравати в сильних команд. Взагалі можна перегравати будь-якого суперника. Потрібно лиш максимально концентруватися та правильно виконувати баскетбольні елементи».

А тим часом у Дніпропетровську сьогодні стартував другий тур чемпіонату ВЮБЛ серед юнаків 1997-го року народження. Свої сили у другому турі розпочнуть чемпіони України, баскетболісти «Черкаських Мавп-97». У Дніпропетровську на команду Олександра Ворони чекає два матчі проти таких команд: «СДЮШОР-5» (Дніпропетровськ), «ХОУФКС-ДЮСШ-Донець» (Ізюм-Харків).

Нагадаємо, що перший тур ВЮБЛ «Мавпи-97» провели вдома, де здобули перемоги у всіх трьох матчах.

Суперліга Парі Матч 20 16 лютого 2019, початок о 14:00