«Черкаські Мавпи-99» громлять «Говерлу»

Баскетболісти «Черкаських Мавп» на власному паркеті розтрощили івано-франківську «Говерлу» з 52-очковою різницею (76 : 24).

У рамках 5-го туру ВЮБЛ «Черкаські Мавпи-99» провели один матч. На власному паркеті команда Василя Івлєва зустрічалася з колективом «ДЮСШ-Говерла». Власне інтрига у цьому матчі зникла вже у другій чверті.
Запорукою успіху нашої команди стала самовіддана гра у захисті. Підопічні Василя Івлєва запропонували суперникові неабиякий пресинг. «Говерлянам» було складно навіть вивести м’яч за центр майданчика.
Черкаські баскетболісти жваво розпочали гру, ще за підсумками першої 10-хвилинки забезпечивши собі двозначну перевагу. Далі, з кожним наступним періодом, «Мавпи-99» лише збільшували свій гандикап. Так, на велику перерву команди пішла за рахунку 39 : 13.

26-очкова перевага не зупинила нашу команду й в другій половині зустрічі. До кінця матчу «Черкаські Мавпи» наростили своє домінування над суперником до рекордних 52-ох очок. У підсумку 76 : 24, «Черкаські Мавпи-99» тріумфують у 5-му турі ВЮБЛ.

Дмитро Нагорний, гравець «Черкаських Мавп-99»:

«З цією командою ми грали у третьому турі ВЮБЛ. Перед матчем тренер нам казав, щоб ми зіграли краще та виграли більш впевнено. Ми це виконали: добре відіграли в захисті, кожен знав куди бігти, де накривати свого гравця. В атаці також ми грали як одна команда, ніхто «не тягнув на себе ковдру». Також скоро у нас гра з командою Рівного, яку нам обов’язково потрібно перемагати, аби посісти краще місце у плей-оф. Загалом, я задоволений сьогоднішньою грою. Якщо ми так будемо грати і надалі, то здобудемо призове місце».

"Черкаські Мавпи-99" - "ДЮСШ-Говерла" 76 : 24 (17 : 4, 22 : 9, 16 : 9, 21 : 2)

«Черкаські Мавпи-99»: Войтович – 23 очка, 10 підбирань, 3 перехоплення, 4 передачі; Бачурін – 13 очок, 5 підбирань; Поплавський – 11 очок, 4 підбирання, 4 перехоплення; Мельник – 7 очок, 11 перехоплень, 5 передач; Александров – 7 очок; Свириденко – 6 очок, 6 підбирань, 3 перехоплення; Шерстюк – 4 очка, 3 підбирання, 6 перехоплень, 3 втрати; Сімоненко – 3 очка, 8 підбирань; Гурін – 2 очка, 3 перехоплення; Нагорний – 3 підбирання, 5 передач, 3 втрати.