«Мавпи-99»: дві перемоги на старті туру Євроліги

Сьогодні «Черкаські Мавпи-99» розпочали свої виступи у рамках третього туру юнацької Євроліги. У перших двох матчах наша команда здолала дві перемоги над литовськими «SKM-99-2» та «SKM-99-1».

Перший матч третього туру ЄЮБЛ для баскетболістів «Мавп-99» був досить складним. Черкаська команда важко входила в гру. Господарі паркету, гравці «SKM-99-2» продемонстрували себе непоступливою командою, вигравши першу половину з рахунком 27 : 23.

Проте по-перерві підопічні Василя Івлєва зібралися з силами та провели потужну третю та четверту чверті, які дозволили команді святкувати перемогу з рахунком 61 : 48. Якісний матч провели лідери команди Дмитро Скапінцев та Ярослав Войтович, котрі на двох здобули 32 очка.

Василь Івлєв, головний тренер «Черкаських Мавп-99»:
"На жаль багато хто з хлопців вийшли на гру в розслабленому стані. Побачивши суперника в обличчя, вони подумали, що вже виграли. На майданчику захищалися з опущеними руками, давали супернику робити вільні кидки, не добігали, не боролися, робили поспішні дії в нападі. Але друга команда «SKM-99» не тільки не здалася без бою, але ще і виграла першу половину. Проаналізувавши помилки в перерві, ми вийшли на паркет і зробили за перші 6 хвилин третьої чверті 16-0 . У цьому відрізку відіграли в захисті і нападі на 5+. Так треба грати протягом всієї гри! На жаль, наша команда ще не готова грати так протягом усього матчу, але ми будемо прагнути це зробити".

«Черкаські Мавпи-99» – «SKM-99-2» (Литва) 61 : 48 (11 : 11, 12 : 16, 21 : 7, 17 : 14)
«Черкаські Мавпи-99»: Скапінцев – 17 очок, 12 підбирань; Войтович –
15 очок, 5 підбирань; Скопець – 7 очок; Шерстюк – 6 очок, 4 перехоплення; Сімоненко – 6 очок.

У другому матчі на черкаських баскетболістів чекала
ще одна литовська команда, цього разу колектив «SKM-99-1». Ця гра також була вкрай рівною та складною для обох суперників. Протягом усього матчу обидві команди не відпускали одна одну далеко в рахунку. Втім бажання та клас «Черкаських Мавп-99» виявився сильнішим. 57 : 53 – підопічні Василя Івлєва здобули другу перемогу в турі.