«Мавпи-99»: після двох перемог дві поразки

«Черкаські Мавпи-99» продовжують свої виступи у Вільнюсі, де проходить третій тур Євроліги.
У першому матчі дня підопічні Василя Івлєва зустрічалися із сусідом по турнірній таблиці - командою «Riga/Ridzene» (Латвія). Суперники «Мавп-99» бадьоро розпочали матч, вигравши першу чверть з рахунком 14:6. У другому періоді наша команда зуміла дати бій суперникові. Проте після великої перерви латвійці повернули знову своє лідерство.

У підсумку, 51:27 - «Riga/Ridzene» завдає «Мавпам-99» першої поразки в турі. Попри поразку у черкаської команди є шанс посісти призове місце за підсумками третього туру Євроліги. Для цього підопічні Василя Івлєва мають перемагати в наступних матчах.

«Riga/Ridzene» – «Черкаські Мавпи-99» 51:27 (14:6, 11:11, 10:2, 16:8)
«Черкаські Мавпи-99»:
Войтович – 10 очок, 8 підбирань; Александров – 5 очок, 4 підбирання; Бачурін – 4 очка, 4 підбирання; Скапінцев – 3 очка, 13 підбирань.

По обіді «Мавпи-99» зіграли свій четвертий матч в турі. Суперником нашої команди був один із лідерів ЄЮБЛ - «
Valmiera» (Латвія).

Протягом майже всього матчу на паркеті точилася рівна боротьба. Три періоди суперники не відпускали далеко один одного. Традиційно черкасців за собою вів дует бігменів: Скапінцев-Войтович. Перший зумів оформити черговий дабл-дабл у юнацькій Євролізі (12 очок та 14 підбирань), а другий став нейрезультативнішим гравцем команди. В активі Войтовича 16 очок та 7 підбирань.

Однак цього виявилося замало, аби привести команду до перемоги. Значно рівніший склад латвійської команди вирвав перемогу завдяки вдало проведеній заключній десятихвилинці - 23:13. Загальний же підсумок гри - 60:51 - на користь "Valmіera". Таким чином, латвійці зуміли врятуватися від першої поразки у турнірі.

Василь Івлєв, головний тренер "Черкаських Мавп-99":
"
Стосовно третього матчу: не погана гра за змістом, але найгірша гра за виконанням. Дуже багато було технічного браку на дриблінгу, багато помилок при завершенні атак, багато не реалізованих швидких проривів. Проблема гри команди у величезному розриві між потенціалом команди і тими технічними елементами, які ми застосовуємо. Деякі з хлопців опустили руки і програли гру в середині третьої чверті, це ще одна з проблем над якою треба нам працювати. Про четвертий матч: грали добре, але провалили середину останньої чверті, почали робити помилки в простих ситуаціях, втрачати м'ячі, програли підбирання на своєму кільці. Пропустили швидкі прориви, але на кожній поразці потрібно вчитися, робити роботу над помилками, аналізувати свої і командні дії і прагнути не допускати їх у майбутньому".

"Черкаські Мавпи-99" - "Valmiera" - 51:60 (6:12; 18:13; 14:12; 13:23)