«Черекаські Мавпи-99» завершують тур Євроліги перемогою!


В останньому матчі туру «Черкаські Мавпи-99» здобувають переконливу перемогу над російськими «Красними Крильями». У підсумку наша команда посіла третю сходинку в цьому турі!

На останній матч третього туру проти команди із Тольятті «Красные Крылья» черкаські баскетболісти вийшли достатньо мотивованими. Тому вже першу чверть наша команда впевнено виграла з рахунком 17 : 1. Власне здобутий у цьому відрізку гри гандикап, баскетболісти «Мавп-99» тримали протягом усієї гри й до кінця матчу лише збільшили його. Інтригуючим цей матч не вийшов. У підсумку 55 : 31, «Черкаські Мавпи-99» завершують тур впевненою перемогою.

Василь Івлєв, головний тренер "Черкаських Мавп-99":
"Матч
почали відмінно, у нас все виходило, але не реалізували чимало кидків у нападі. Після першої чверті розслабилися, стали не доопрацьовувати в захисті, що і призвело до пропуску 9-ти очок, а в нападі не реалізували ще 10 вільних кидків. Загалом на гру план виконали по захисту на тверду трійку, а в нападі ми не забили ще як мінімум 40 очок, так що оцінити напад можна на три з мінусом. Завдяки цій перемозі ми в цьому турі завоювали бронзові нагороди". 

«Черкаські Мавпи-99» – «Красные Крылья» (Росія) 55 : 31 (17 : 1, 9 : 9, 12 : 7, 17 : 4)
«Черкаські Мавпи-99»: Скапінцев
– 16 очок, 5 підбирань, 4 перехоплення; Войтович – 9 очок, 9 підбирань; Нагорний – 7 очок, 3 підбирання, 3 передачі; Шерстюк – 7 очок; Поплавський – 4 очка; Александров – 4 очка, 4 підбирання.


Таким чином, у вільнюському турі перемогу здобула команда "Riga/Ridzene" (Латвія), друга позиція у колективу "Valmiera" (Латвія). "Черкаські Мавпи-99" фінішують на третій сходинці, до першого місця нашій команді не вистачило всього одного очка. 


За підсумками туру були відзначені кращі гравці. Баскетболісти "Черкаських Мавп-99" отримали відразу два призи. Так, Ярослав Войтович став кращим форвардом туру, а Дмитро Скапінцев отримав приз кращого центрового!

Нагадаємо, що в першому турі ЄЮБЛ наша команда посіла п’яту позицію. Другий тур став тріумфальним для "Мавп-99". На власному паркеті черкаські баскетболісти здобули п’ять перемог та посіла першу сходинку. Заключний, третій тур наш колектив завершив на третій позиції.