«Черкаські Мавпи-02» припустилися двох поразок

ВЮБЛ серед юнаків 2002-го р.н.

25-26 січня. Боярка

«СДЮШОР-5» - «Черкаські Мавпи-02»58:52
«ЧМ-02: Внуков 9 очок, Рідько 9, Глущенко 8

«Боярка - БК ТЕЙВАЗ» – «Черкаські Мавпи-02» 81:55
«ЧМ-02»: Голенков 11, Назаренко 13, Внуков 8

   «Черкаські Мавпи-2» розпочали третій етап Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. Нагадаємо, що у попередньому етапі наші дванадцятирічні юнаки посіли друге місце у групі «В», вигравши три матчі із шести. У другому етапі «ЧМ-2» має провести чотири тури і зіграти проти команд групи «А». Перший із них команда Володимира Мірошника провела у Боярці, де зазнала двох поразок. У першій грі наші хлопці поступилися дніпропетровському «СДЮШОР-5» 52:58, а в другому програли господарям з БК «ТЕЙВАЗ» - 81:55.

  У плей-оф чемпіонату України вийде чотири кращі команди з двох підгруп де прописано вісім колективі, ще чотири вийдуть з інших двох груп. Наразі черкасці мають три перемоги та п’ять поразок. Задля того аби виправити турнірне становище у наших хлопців є ще три тури.

   Володимир Мірошник, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-02»: «Це був дуже непростим для нас тур. Суперники, у порівнянні з попереднім етапом, дещо підсилилися, зокрема до дніпропетровців примкнуло кілька сильних хлопців з Донецька. У нас був шанс виграти, але на жаль нам не вдалося ним скористатися. У другій грі проти господарів майданчику ми не поступалися у техніці, але були слабшими у боротьбі за відскок, через високу антропометрію суперника. Також багато не забили з під кільця. З поразок ми не робимо трагедій – це теж досвід, можливо навіть важливіший ніж перемоги. У нас ще є час все виправити, спробуємо пробитися у плей-оф».