«Черкаські Мавпи-02» зіграли свої матчі ВЮБЛ

ВЮБЛ серед юнаків 2002 р.н.
Півфінальний етап 5-й тур

«Черкаські Мавпи-02» - «СДЮСШОР№5» (Дніпропетровськ) 68:65
«ЧМ-02»: Рідько 15 оч, Голенков 12, Внуков 12, Назаренко 11

«Черкаські Мавпи-02» - «Тейваз» (Київ) 61:84
«ЧМ-02»: Рідько 12, Назаренко 11, Якименко 10, Голенков 6


В атаці Владислав Рідько

   У Черкасах відбувся черговий тур чемпіонату України з баскетболу серед юнацьких команд. Гостей приймали «Черкаські Мавпи-02». У рамках одного з півфінальних турів команді Володимира Мірошника довелося помірятися силами з двома фаворитами півфінальної групи – дніпропетровським СДЮСШОР-5 та київським «Тевазом». За словами тренера особливо команда налаштовувалася на гру проти дніпропетровців у яких в своїй історії ще не вигравала. Протягом гри команди йшли дуже щільно і переможця визначили лише заключні хвилини. Черкасцям вдалося зберегти мінімальну перевагу і тріумфувати – 68:65. Переважну більшість очок у цій грі здобув квартет Рідько-Голенков-Внуков-Назаренко, кожен з цих хлопців набрав більше 10-ти очок.

  Після неймовірно емоційної перемоги сил на другу гру  у черкасців не вистачило. «Теваз» виглядав значно переконливіше, в результаті здобув перемогу – 84:61.

   Володимир Мірошник, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-02»: «Обидва матчі були неймовірно важкими, адже наші суперники у майбутньому мають претендувати на нагороди ВЮБЛ. Ми особливо налаштовувалися на дніпропетровців – це був принциповий для нас суперник. Хлопці відіграли хорошу гру за що я їм дуже вдячний, як і домашній підтримці. На жаль, у першій грі було витрачено дуже багато емоцій. Окрім того, другий матч ми мали грати через 12 годин. Гравців було важко впізнати і вони не впоралися з таким навантаженням. Гідного опору киянам ми уже не могли дати. Засмучує інше, ми не поїхали на попередній півфінальний тур до Харкова. Через гостру ситуацію на сході України нас туди просто не відпустили батьки. Якщо цей «не виїзд» розцінять, як дві технічні поразки вийти у фінал ВЮБЛ буде дуже складно».

   Зважаючи на технічні поразки у передостанньому турі, наші юнаки йдуть на 6-му місці півфінальної групи, маючи 3 перемоги та 7 поразок. Завершуватимуть півфінальний етап «Черкаські Мавпи-02» у Переяслав-Хмельницькому 9-10 квітня.