Черкаси приймуть фінал ВЮБЛ-99!

12-14-го квітня у Черкасах змагатимуться кращі команди найстаршої вікової групи ВЮБЛ! 
Сезон юнацького баскетболу виходить на фінішну пряму. Незабаром визначаться переможці та призери найстаршого вікового дивізіону Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. Протягом трьох днів 8 кращих команд розіграють між собою медалі за олімпійською системою. Цьогоріч до фіналу дійшли такі команди: «Хімік» (Южне), СДЮШОР-5 (Дніпропетровськ), «Черкаські Мавпи-99», КСЛІ (Київ), ДЮСШ-12 (Запоріжжя), ОБШ ім. Білостінного (Одеса), СДЮШОР ім. Літвака (Одеса), ХОВУФК-Політехнік (Харків).

На пристойному рівні пройшли чемпіонат і «Черкаські Мавпи-99». До фінального етапу підопічні Володимира Чурсіна вийшли з третього місця. Протягом чемпіонату команда здобула 11 перемог і тричі поступилася.

Цей сезон баскетболісти «Мавп-99» провели відразу на кілька фронтів. Більшість гравців працюють у дублюючому складі й чимало матчі провели у Вищій лізі. Окрім цього практично весь склад 99-го року виступає і в аматорському чемпіонаті Черкас, де має гарні шанси здобути золото.

В останніх матчах «Черкаських Мавп-2», чимало ігрового часу отримали якраз гравці команди 99-го року народження. Зараз саме ці гравці становлять кістяк команди й відіграють ще кілька турів у Вищій лізі. Саме гра зі старшими суперниками має допомогти команді перед фінальним туром ВЮБЛ-99.

Володимир Чурсін, головний тренер «Черкаських Мавп-99»:
«Зараз завдання у Вищій лізі – награвати молодь, 99-ий рік. Напередодні Фіналу хочу щоб вони пограли з досвідченішими командами. Це для них хороша школа, десь виходить, десь ні. В останніх матчах подобається як грав Сімоненко, агресивно. Хороші відрізки є й від Дмитра Нагорного – роздає передачі, бачить майданчик, але, разом з тим, багато й помилок, перетримує м’яч. Ярослав Войтович грає від кидка, а я від нього вимагаю частіше йти й в прохід. А загалом, всім потрібно працювати над захистом. Саме цей компонент – головний для нас, над яким будемо займатися і до фіналу, і після фіналу, і влітку».

Про важливість фінального туру говорить і лідер команди, Ярослав Войтович. Бігмен «Мавп-99» проводить рівний сезон у ВЮБЛ, також має ігрову практику й у Вищій лізі. За словами баскетболіста, команда з нетерпінням очікує фіналу: «У команді панує здорова й позитивна атмосфера. У хлопців піднесений настрій. Ретельно готуємося до фіналу. Гратимемо вдома, тому потрібно виходити і вигравати, боротися за медалі. Суперники не прості, але зараз така стадія, до якої вийшли лише найсильніші команди. У цьому сезоні ми провели багато матчів у різних змаганнях, це пішло нам на користь. Тому ми готові до фіналу. Вдома завжди приємно грати. Дуже добре, що фінал пройде саме в Черкасах. Тому з нетерпінням очікуємо матчів», – зазначає Ярослав Войтович.

«Черкаські Мавпи-99» у першому раунді зіграють з одеською Школою імені Білостінного. У чемпіонаті «Мавпи» вигравали у цієї команди, попри це, недооцінки суперника немає.

Володимир Чурсін, головний тренер «Черкаських Мавп-99»:
«Завдання – бути тільки в призах. Вийшли на школу імені Білостінного. Якщо виграємо, то у півфіналі, скоріше за все, гратимемо із Дніпропетровськом (СДЮШОР-5). У них ми і вигравали і програвали. Але, знову таки, треба спочатку пройти Одесу. Це хороша, агресивна команда. У них гравці не високого зросту, але вони грають швидко, багато виконують триочкових. Тому з нами нам треба зіграти чітко в захисті й використати свої сильні сторони. Над цим працюємо, до цього всього й готуємося». 

Фінальний етап чемпіонату ВЮБЛ-99 пройде в Черкасах 12-14 квітня. Матчі відбудуться у ПС «Будівельник».

Відкриття змагань 12-го квітня о 15.30. Свій перший матч «Черкаські Мавпи-99» проведуть о 16.15. Прийдіть і підтримайте черкаську команду у боротьбі за медалі!