У Черкасах стартував фінал ВЮБЛ-01

«Черкаські Мавпи-01» поступаються КСЛІ і вибувають з гонки за медалі.
Перший день фінального етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України серед 16-річних юнаків стартував у Черкасах. Вже перші матчі зафіксували несподівані результати. Перша команда регулярного чемпіонату, харківська ДЮСШ-7 неочікувано поступилася рівненські ОСДЮСШОР. Протягом усього матчу рівняни лідирували з комфортною перевагою, однак наприкінці матчу харків’яни ледь не наздогнали суперника. Але скоротивши відставання до 4-ох очок, баскетболісти ДЮСШ-7 не влучили кілька простих кидків і в підсумку знову пропустили ривок суперника і поступилися. 81 : 74 на користь Рівненщини.

МК ДЮСШ-7 – ОСДЮСШОР (Рівне) 71 : 84 (17 : 20, 12 : 18, 23 : 25, 19 : 21)

У другому матчі «Черкаські Мавпи-01» приймали КСЛІ. Вкрай складний суперник для підопічних Василя Івлєва. Черкасці вже тричі поступалися киянам цього сезону. Прагнули зламати цю статистику сьогодні. Але вже з самого початку гра не заладилася. Баскетболісти КСЛІ швидко вийшли вперед. Натомість господарі паркету майже сім хвилин не могли набрати перші очки. До кінця чверті «Мавпи» налагодили результативність, втім відпустили суперника на 10 очок – 18 : 8. Кращою для Черкас була друга чверть. Завдяки хорошому захисту баскетболісти «Мавп» скоротили відставання до чотирьох балів. Хороший відрізок провели Троян та Романовський.

У другій половині зустрічі баскетболісти КСЛІ знову здійснюють ривок і повертають собі 10-очковий гандикап, відповісти на це черкасці не змогли. Причина цьому – агресивний та жорсткий пресинг від суперника. Кияни протягом усього матчу пресингували черкасців по всьому майданчику, і це далося взнаки. За весь матч «Мавпи» здійснили 23 втрати проти 11-ти в суперника.

До середини четвертої чверті гравці «Мавп» ще мали шанси на камбек, однак КСЛІ свого вже не відпустив. Як підсумок 77 : 59, кияни проходять до півфіналу. А «Черкаські Мавпи-01» зіграють у втішному турнірі за 5-8 місця ВЮБЛ.

КСЛІ-СДЮСШОР – «Черкаські Мавпи-01» 77 : 59 (18 : 8, 20 : 23, 18 : 13, 21 : 15)
ЧМ:  Троян – 17 + 3 підб; Романовський – 15 + 9 підб, 3 пер; Коробко – 13 + 6 підб.