Шкільна ліга як відбір до команди «Черкаських Мавп»

У Черкасах триває шкільна баскетбольна ліга серед школярів 2006-2008-го років народження.
12 команд у двох групах. Повноцінний чемпіонат міста серед школярів триває у Черкасах. Змагання проходять у зонах за територіальним принципом. Між собою грають команди 12 шкіл, серед них і збірна дівчат. Усі діти – початкового рівня підготовки. Юнаки та дівчата лише знайомляться з баскетболом, втім мають певні навички.

Ретельно слідкують за грою усіх команди тренери баскетбольної школи «Черкаських Мавп», Євгеній Ткаченко та Андрій Тімофєєв. Обидва спеціалісти переглядають дітей і здійснять відбір кращих до своїх команд. Очікується, що вже влітку дві команди вікової категорії 2006-2007-го років почнуть роботу. А восени стартуватимуть у чемпіонаті України.

Євгеній Ткаченко, тренер баскетбольної школи «Черкаських Мавп»:
«Ще у вересні минулого року Олександр Нагорний сказав мені набирати юнаків 2006-2007-го років для занять баскетболом, а у травні пройде шкільна ліга. Тому з перших тренувань діти знали, що вони готуються до шкільної ліги. Зараз школярі грають, змагання організували на високому рівні. Наскільки я знаю, це вперше зібрали таку велику кількість команд. У кожній грі діти отримують задоволення, на матчі приходять батьки, вболівають за них. Атмосфера чудова. Багато цікавих дітей, я вже зібрав приблизно 10 осіб, яких хочу бачити у команді «Черкаські Мавпи-06». Але на цьому не зупиняємося. У вересні я буду обходити усі школи і передивлятися дітей 06-07-го років, щоб не пропустити талановитих. Після шкільної ліги зберемо команду, а вже наприкінці червня розпочнемо підготовку до сезону. Це буде перший сезон для дітей, і їхній перший чемпіонат».

Серед лідерів ліги команди школи №21. Юні баскетболісти поки мають переможну серію. Сьогодні яскраво розібралися із однолітками із ЗОШ№34 – 45 : 7. На всіх матчах чимало і батьків потенційних гравців «Черкаських Мавп». Усі отримують задоволення й тішаться грою юних баскетболістів.

«Емоції зашкалюють. Дивимося на гру наших дітей, також ходимо на матчі команд 2004 і 2005-го року. Дуже задоволені тим, що робить клуб «Черкаські Мавпи». Розуміємо, що зараз готується зміна і наші діти також можуть досягти такого рівня й стати баскетболістами. Завдяки тренеру, Євгенію Ткаченку, хлопці отримують хороші знання, стають кращими. Свого сина віддав на баскетбол, коли йому було 8 років. Хочу, щоб він був сильним, спритним, можливо зробив спортивну кар’єру», – розповідає Дмитро Ломакін, батько юного баскетболіста.

Результати
Група А
Берегиня – СШ №17 21 : 16
Збірна дівчат – Гімназія №1 31 : 56

Група Б
СШ №33 – СШ №12 12 : 4
СШ№ 34 – СШ №21 7 : 45