«Черкаські Мавпи-05» у новий сезон двома командами!

Ми продовжуємо знайомити вас із командами, які цього року представлятимуть баскетбольні Черкаси у чемпіонаті України. Цього разу черга бронзових призерів минулорічного чемпіонату, «Черкаських Мавп-05». Команда ретельно працює влітку, аби цього сезону лиш покращити свій показник.

Свій перший сезон «Черкаські Мавпи-05» розпочали вкрай потужно. Кістяк команди формували юнаки, які вже грали у ВЮБЛ за команди 2004-го року народження. Власне 9-ро гравців були лідерами команди свого віку. Тому зі старту сезону «Мавпи-05» закріпилися серед лідерів. Підопічні Василя Івлєва тривалий час йшли взагалі без поразок. А в підсумку, до фінального етапу команда підійшла на першій позиції у турнірній таблиці.

Драматичний фінальний тур пройшов у Черкасах, в якому «Мавпи-05» у напруженій боротьбі здобули бронзові нагороди. Кращим захисником чемпіонату в підсумку Гліба Буравського. Окрім нього лідерами команди є Максим Фесун та Нікіта Гречуха. Ще після того туру тренер команди Василь Івлєв говорив, що потрібно заявити дві команди 2005-го року народження. Адже протягом сезону чимало гравців не потрапляли до заявки.

У міжсезоння цей момент виправили. І до нового чемпіонату ВЮБЛ-05 готуються всі гравці, які в сезон увійдуть двома командами. Після насичених змагань хлопці відпочивали зовсім трохи. Із червня вся команда, а це понад 20 осіб, тренується на майданчику центрального стадіону та місцевому пляжі.

Під керівництвом Василя Івлєва та Андрія Тимофєєва діти працюють як над фізичною підготовкою, так і згадують елементи баскетболу, відпрацьовують базові технічні елементи. Двома командами опікуватиметься Андрій Тимофєєв та Василь Івлєв.

«Ми вирішили, що один тренер повинен вести кожну вікову категорію. Із 2005-им роком працюватиме Андрій Тимофєєв. Він давно працює у структурі клубу, він наш вихованець. Закінчив інститут фізичного виховання, навчається в аспірантурі й хоче бути тренером. Не один рік допомагає Василю Івлєву, тому вирішили давати йому більше повноважень. Тому більше з цими дітьми працюватиме Тимофєєв, але Василь Івлєв також йому допомагатиме», - зазначав у своєму інтерв’ю Олександр Нагорний, президент МГО «Країна Баскетболія». 

Також більшість гравців 2005-го року увійдуть до спортивного класу 17-ої школи. Юнаки отримають власний клас, щодня матимуть ранкові тренування, будуть проводити більшість часу разом.