«Черкаські Мавпи-2» поступаються «Дніпру-2»

Матчі дублерів завершилися перемогою гостей із Дніпра.
Сьогодні у Суперлізі зіграють «Дніпро» та «Черкаські Мавпи». А в Черкасах дублюючі склади цих команд помірялися силами між собою.

У першому матчі дніпряни перемогли із достатньо комфортною перевагою. Черкаські баскетболісти провели лише дві рівні чверті, однак ривок гостей у другому і третьому періодах зняв питання про переможця. Як підсумок, 63:77.

У другій зустрічі гравці «Дніпра» розпочинають активніше. Гості зі старту роблять ривок й протягом чверті лідирують з показником +10. Однак на старті другої чверті черкасці практично зрівнюють рахунок. Два бали Панфілова, триочковий Нагорного та штрафні Трояна роблять рахунок 24:25. Наступний відрізок знову за гостями, які повернулися на комфортну відстань 10-ти очок.

Ця перевага трималася й надалі. Черкаські баскетболісти не давали суперникові збільшувати різницю. А наприкінці зустрічі «Мавпи» взагалі здійснюють ривок. Хороший пресинг на чужій половині майданчика й реалізація власних кидків повернула в гру інтригу. За хвилину до кінця четвертої чверті черкасці поступаються лише п’ятьма очками. Втім вирішальне слово за «Дніпром», гості таки зуміли втримати переможний результат – 70:79.

«Черкаські Мавпи-2» – «Дніпро-2» 63:77
ЧМ:
Войтович - 20 + 5 підб; Мельник - 14 + 10 підб; Гнойовий - 8 + 6 підб.

«Черкаські Мавпи-2» – «Дніпро-2» 70:79
ЧМ:
Войтович - 18 + 3 підб; Романовський - 15 + 7 підб; Гнойовий - 9 + 4 підб.

Олександр Ворона, головний тренер «Черкаських Мавп-2»:
«У вчорашньому матчі мені не вистачило одного гравця. Юрій Романовський вчора не міг грати на повну. Сьогодні він нам суттєво допоміг. Стосовно результатів, я не хочу знову повторюватися. Результат помітний у грі конкретних хлопців. Романовський – 15 очок, Войтович – 18 очок. Інші також попрацювали сьогодні. Вважаю, що прогрес команди помітний. Ми на правильному шляху».