Новини Юн.Баскет \ січень 2018  ← Повернутися до списку

«Черкаські Мавпи-04-ОСДЮСШОР» зіграли вдома

22.01.2018

У рамках другого етапу ВЮБЛ підопічні Олександра Лашко провели чотири матчі. Результат – 50% перемог.
Чотири не прості гри на черкаському паркеті. Баскетболісти 2004-го року народження на власному паркеті приймали команди із Дніпра та Краматорська. І якщо з останнім колективом черкасці розібралися, то з дніпрянами було обмаль шансів.

У першій грі підопічні Олександра Лашко не лишили шансів гостям із Краматорська. Команда ДЮКФП здобула лише 37 очок. Як підсумок розгромна перемога 92:37. Але в наступних двох матчах черкасці хоч і боролися, але претендувати на успіх не довелося. «Мавпи» поступилися 41:76 та 51:83. У заключній, другій грі з Краматорськом вийшла досить серйозна боротьба. Протягом трьох чвертей на майданчику була рівна гра. Гості намагалися реваншуватися за розгромну поразку у першій грі. Але сил вистачило не на весь матч. До кінця зустрічі «Мавпи» дотиснули суперника й святкували перемогу 61:47.

Другий етап ВЮБЛ триває, і для проходження до фінальної 8-ки черкасцям потрібно здобувати максимум перемогу у наступних матчах.

Олександр Лашко, головний тренер «Черкаські Мавпи-04-ОСДЮСШОР»:
«Проводимо другий етап, нині лишилися найсильніші команди з усієї країни. Були два дуже важких матчів із командою Дніпра, але поки ми не можемо грати всі 40 хвилин на такій швидкості. Хлопці всі дуже старалися, билися в кожному моменті. Але є над чим працювати. Сподіваюся, що в наступних матчах із командами хорошого рівня підготовки, зможемо покращити свою гру в кожному компоненті».

«Черкаські Мавпи-04-ОСДЮСШОР» – ДЮКФП (Краматорськ) 92:37
ЧМ: Прокопенко – 20 + 17 підб, 2 перех, 1 блок, 5 вт; Нижегородцев – 12 + 3 підб, 1 перех, 1 блок; Гречуха – 11 + 2 підб, 6 перех, 4 пер; Буравський – 9 + 5 підб, 4 перех, 3 пер, 4 вт.

«Черкаські Мавпи-04-ОСДЮСШОР» – СДЮСШОР-5 (Дніпро) 41:76
ЧМ: Гречуха – 8 + 9 підб, 3 перех, 6 вт; Прокопенко – 6 + 22 підб, 10 вт; Холод – 6 + 7 підб, 3 перех, 3 вт.

«Черкаські Мавпи-04-ОСДЮСШОР» – СДЮСШОР-5 (Дніпро) 51:83
ЧМ: Холод – 15 + 12 підб, 3 перех, 5 вт; Прокопенко – 9 + 12 підб, 2 блок, 3 вт; Грицьков – 8 + 2 підб, 2 пер, 2 вт.

«Черкаські Мавпи-04-ОСДЮСШОР» – ДЮКФП (Краматорськ) 61:47
ЧМ: Холод – 13 + 6 підб, 5 перх, 2 вт; Мойсін – 9 + 3 підб, 1 перех, 1 пер; Прокопенко – 7 + 13 підб, 3 перех, 3 вт.