Найменші Черкаські Мавпи проводять вдома важливий тур

Команда зовсім юних вихованців басктебольної школи клубу 7-го та 8-го лютого зіграють черговий тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України.
Протягом двох днів «Черкаські Мавпи-08» зіграють два матчі третього туру ВЮБЛ проти команд «Мобі-Тейваз» та СДЮСШОР із баскетболу (Київ). Зараз юні черкаські басктеболісти посідають другу сходинку у своїй підгрупі, поступаючись СДЮШОРу лише по додаткових показниках. Тому команді потрібно перемагати, аби впевнено проходити до наступного етапу. 

Відначимо, що 7-го жовтня разом із «Черкаськими Мавпами-08» у Палаці спорту гратиме і команда Суперліги. Перед важливим матчем основи із «Київ-Баскетом», який стартує о 19:00, можна переглянути матч юних «Мавп». 

Квитки на матч Суперліги тут!

Василь Івлєв, тренер «Черкаських Мавп-08»:
«Приймаємо третій тур чемпіонату України. Вкрай важливий для нас. Зараз ми посідаємо другу сходинку в групі, хоча маємо однакову кількість очок із командою СДЮСШОР-Авангард». Будемо грати ключові матчі у боротьбі за вихід до другого етапу. Діти дуже хвилюються, це перший чемпіонат для нас і перший домашній тур.
Загалом дуже хорошим видається чемпіонат для 11-річних. Раніше не було ВЮБЛ у цій віковій категорії. Але вже зараз бачимо, що це правильна ініціатива. Діти дуже швидко вчаться, з кожним матчем додають і прогресують. У багатьох містах з’являються команди 2009, 10 і навіть 11-го року народження.
Ми тренуємо цю команду із Максимом Міхельсоном. Я дивовижна ситуація, коли тренер Суперліги може одночасно працювати із такими юними дітьми. За ці два з половиною місяці, коли ми зібрали команду, хлопці суттєво додали. Сподіваюся, що в грі ми продемонструємо все, над чим працювали.
Запрошуємо всіх прийти і підтримати нашу молодь. Я думаю, глядачі побачать дуже красивий баскетбол».

07.02. (четвер)
16:00 «Черкаські Мавпи-08» - Мобі-Тейваз

08.02 (п’ятниця)
12:00 «Черкаські Мавпи-08» - СДЮСШОР із баскетболу (Київ)